کد مطلب: 48048

روند صعودی بیت کوین به پایان نرسیده است

مایکل ون ده پوپ، تحلیلگر و معامله‌گر معروف رمز ارزها معتقد است روند فعلی قیمت بیت کوین احتمالاً هنوز به پایان خود نرسیده است.

ون ده پوپ در ویدیویی اظهار داشت که ممکن است پیش از اینکه بیت کوین نشانه‌هایی از بهبود نشان دهد، قیمت با اصلاح بیشتری مواجه شود.

 

شایان ذکر است قیمت بیت کوین پس از آنکه در هفته گذشته به اوج تاریخی خود در ۶۷،۲۷۶ دلار رسید با ۶۵۰۰ دلار کاهش همراه شدهاست. این اطلاعات از سایت کوین‌گکو دریافت شده است.

 

وی در این رابطه گفت: بر اساس ابزار توسعه فیبوناچی، بالاترین سطح قبلی، کف قبلی، نکات مهم و سطوح حیاتی سطح ۵۷۰۰۰ دلاری جایی است که باید بهآن توجه کنیم. بنابراین، کل محدوده ۵۷۰۰۰ تا ۵۹۰۰۰ دلار که اینجا به دست آوردیم مناطقی هستند که امیدوارم پایدار بمانند تا حرکت حفظ شود.

 

ون ده پوپ انتظار دارد اصلاح قیمت (به سمت بالا) همچنان ادامه داشته باشد، وی معتقد است پس از بازیابی مومنتوم صعودی، بزرگترین رمز ارز بازار بین ۲۵٪ تا ۵۰٪ افزایش خواهد یافت.

 

وی افزود: در حال حاضر، بر اساس تایم‌فریم روزانه ما هنوز هم می‌توانیم تا ۷۵۰۰۰ دلار پیش برویم، یک واگرایی خفیف نزولی داشته باشیم وسپس شاهد یک نقطه بازگشتی جزئی باشیم. اما در کل، این برداشت من بر اساس تایم فریم روزانه از نمودار بیت کوین است.

 

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم موج ضربه‌ای بعدی به‌احتمال‌ زیاد قیمت را به سمت ۹۰،۰۰۰ دلار خواهد برد. این افزایش بر اساس حرکت ضربه‌ای اخیرو فیبوناچی است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار