|
کد مطلب: 44872

نظر مردم در مورد سگ‌گردانی چیست

سگِ زندگی در تهران ادامه دارد!

سگ هم جزوء پدیده‌هایی است که اول خودش آمد، کم کم عرف شد بعد فراگیر شد ولی سال‌ها است فرهنگ و قوانینش پشت مرزها جامانده است. باید قوانین و مقراراتی وضع شود که رعایت شود. مخصوصا این که فوبیا نسبت به سگ، حس نسبتا شایعی است و با نسخه‌های عوامانه حل نمی‌شود. باید قواعدی تدوین شود که حق هردو گروه (کسانی که به هردلیلی با سگ مشکل دارند و کسانی که مایل به داشتن سگ هستند ) رعایت شود.

سگ هم جزوء پدیده‌هایی است که اول خودش آمد، کم کم عرف شد بعد فراگیر شد ولی سال‌ها است فرهنگ و قوانینش پشت مرزها جامانده است.

باید قوانین و مقراراتی وضع شود که رعایت شود. مخصوصا این که فوبیا نسبت به سگ، حس نسبتا شایعی است و با نسخه‌های عوامانه حل نمی‌شود. باید قواعدی تدوین شود که حق هردو گروه (کسانی که به هردلیلی با سگ مشکل دارند و کسانی که مایل به داشتن سگ هستند ) رعایت شود.

فراز در خصوص  معضلات و معایب سگ گردانی در محیط‌های عمومی به سراغ مردم رفته است. در پاسخ به اینکه آیا با نگهداری سگ مشکل دارید یا خیر؟ پاسخ‌های متفاوتی را دریافت کردیم. پیرمردی در بلوار کشاورز بر روی نیکمتی تنها نشسته بود و رضایت به مصاحبه نداد می‌گفت با نگهداری سگ مشکلی ندارد ولی از تجربه‌اش در پارک لاله گفت سگی با جثه بزرگتر سگ کوچکتر را گاز گرفته بود و در آخر می‌گوید گاهی حسرت یک آغوش محبت آمیز را دارم و فکر میکنم کاش من جای سگی که در آغوش صاحبش است بودم.

 

حجم ویدیو: 88.01M | مدت زمان ویدیو: 00:05:12 دانلود ویدیو
خبرنگار : هانیه احمدی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار