کد مطلب: 60896
خداحافظ رفیق ...

فربد زاوه درگذشت

خداحافظ رفیق ...

فربد زاوه انسانی درست و رفیقی کم‌نظیر بود نام او صرفا در کارنامه حرفه ایش خلاصه نمی شود بلکه آنچه فربد با آن در یادها خواهد ماند رفاقت و انسانیت اوست.

فربد زاوه، متخصص صنعت خودرو و از مدیران سابق خودرویی درگذشت.

آقای زاوه فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و متولد سال ۱۳۵۶ بود. او سابقه مدیریت در شرکت ایران خودرو دیزل و همکاری با شرکت هایی نظیر بوش آلمان و  مرسدس بنز را در کارنامه خود داشت.

ورود آلفا رومئو به خیابان های ایران از کارهای او بود و سال ها در زمینه واردات خودرو به عنوان یکی از مدیران موفق فعالیت داشت. بسیاری او را با مصاحبه های جنجالی، نقدهای خودرویی و پیش بینی های درست در صنعت خودرو می شناسند.

در طول سال های گذشته با اینکه پیشنهادات متفاوتی از سوی دولتی ها برای همکاری داشت اما ترجیح داد به طور مستقل فعالیت کند و همچنان به نقدهای خود ادامه دهد.

فراتر از همه اینها فربد زاوه انسانی درست و رفیقی کم‌نظیر بود نام او صرفا در کارنامه حرفه ایش خلاصه نمی شود بلکه آنچه فربد با آن در یادها خواهد ماند رفاقت و انسانیت اوست.

زاوه مدتی در بستر بیماری بود و تیم فراز با جمع کردن ویدیوهایی از دوستان او در تلاش بود که نوروز امسال یادآوری کند جای او خالی ست اما متاسفانه این فرصت دست نداد و این ویدیو برای یادبود او منتشر می شود.

در این ویدیو سام گیوراد، مسیح فرزانه، دکتر داود سوری، علیرضا محمد زاده، اصغر خسروی، امیر برخورداری، آرش راهبر، بهرام قیصر زاده، حمید خالدنژاد، پیمان مولوی، محسن بهداد، نادر وهاب آقایی و عقیل مصطفایی درباره فربد زاوه صحبت کرده اند.

تیم رسانه ای فراز فقدان او را به خانواده، دوستان و اهالی صنعت خودرو تسلیت می گوید.

حجم ویدیو: 29.22M | مدت زمان ویدیو: 00:12:19 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید