کد مطلب: 59069
مهرانِ مدیری؛ بازی کردن در همه موقعیت‌ها!

مرد هزار چهره بعد از اعتراض پر هیاهویش در سکوت مشغول کار شده

مهرانِ مدیری؛ بازی کردن در همه موقعیت‌ها!

مهران مدیری ممنوع الکار نیست و مشغول بازی در فیلمی به کارگردانی محمود کلاری، فیلمبردار پیشکسوت سینماست. این تازه‌ترین خبری است که پیرامون این هنرمند در حاشیه منتشر شده است...

این فیلم با نام اولیه "تابستان همان سال" کلید خورده و در حال حاضر به "همچون در یک آینه" تغییر نام یافته است. تغییری که به نظر بی ربط به آغاز اعتراضات و ناآرامی‌های کشور در تابستان سال جاری نیست.

پس از ویدیوی اعتراضی مهران مدیری در حمایت از اعتراضات مردم در سال جاری و خروج او از کشور به مقصد یکی از کشور‌های حاشیه خلیج فارس، گمان می‌رفت که این بازیگر و کارگردان با مشکل در ادامه فعالیت خود در سینما و تلویزیون ایران مواجه شود. مانند بسیاری از هنرمندانی که با موضع‌گیری‌های به مراتب ملایم‌تر، دچار مشکلات و محرومیت‌هایی شدند.

البته که مدیری نیز به همراه ناصر قدیر کاشانی (تهیه کننده و سرمایه گذار ده سال اخیر مدیری) ماه گذشته در دادسرای صدر دیده شدند و گفته شد که شکایت سازمان صدا وسیما علت حضور این دو نفر در مجتمع قضایی صدر است. مساله‌ای که مربوط به اظهارات مدیری نسبت به پخش برنامه‌های تولیدی‌اش از صدا و سیما بود درحالی که او پیش از آن ۳۰ میلیارد تومان دستمزد برنامه دورهمی را از صدا و سیما دریافت کرده بود.

در ماجراهای اخیر به بسیاری ثابت شد که مهران مدیری فارغ از هر بحران سیاسی و اجتماعی انتخاب کرده که با سیاستی خاص، مرد تمام دوران‌ها باشد. او که پس از ویدیوی اعتراضی‌اش، سوژه یکی از گزارش‌های خبرگزاری فارس شده و پوکر‌بازی خطاب شد که بخش بزرگی از سرمایه خود را باخته و همین هم باعث از دست دادن توان عقلانی زندگی‌اش شده است. اما حالا هم‌تفکران فارس به فیلمی با بازی او مجوز ساخت داده و از حضورش بهره می‌جویند.

بماند که مدیری نیز در این ماجرا هم تلاش کرد سکه محبوبیت همراهی با جامعه را در جیب بگذارد و هم نان چرب بازی در فیلم و تولید برنامه برای صدا و سیما را از دست ندهد.

روندی که نشان می‌دهد این مدیریِ برندپوش با سیاست‌های عجیبِ کاری با جوانی که در دهه هفتاد از دل تئاتر آمد و از همان سال‌های ابتدایی ورودش به یک برند در کمدی تبدیل شد فاصله بسیار دارد.

که آن‌ سال‌ها ساعت خوش بود اما حال دورهمی حاشیه‌هاست و چهره‌هایی که نمی‌توان از تلخی رنگ باختن خاطرات خوشی که برای مردم ساختند هیچگونه کاست...

حجم ویدیو: 17.68M | مدت زمان ویدیو: 00:02:45 دانلود ویدیو
  • الهام ارسالی در

    دروغ نگید اینقدر! خودتون می برین خودتون می دوزین خودتون هم می پوشین! مهران مدیری ممنوع الکار و ممنوع الخروجه و سه بار براش دادگاه برگزار شده اگه راست میگید ممنوع الخروجیشو لغو کنید و هی نبریدش دادگاه و آزارش ندین

دیدگاه تان را بنویسید