کد مطلب: 47535

درآمد کلان دو کودک هندی از استخراج رمزارز

یک برادر و خواهر ۱۴ و ۹ ساله اخیرا به دلیل کسب درآمد ماهانه کلان از استخراج رمزارزها خبرساز شده‌اند. این خواهر و برادر هندی ماهانه بیش از ۳۰ هزار دلار از استخراج رمزارزها سود کسب می‌کنند. باتوجه به قیمت ۲۸،۳۷۶ تومانی دلار آمریکا، درآمد آنها در هر ماه معادل ۸۵۱،۲۸۰،۰۰۰ تومان است.

آنیا تاکور ۹ ساله به همراه برادر ۱۴ ساله خود به اسم ایشان، اعلام کردند به دلیل آنکه می‌خواستند مطالب جدید و بیشتری درباره فناوری یاد بگیرند و هم‌چنین در این مسیر درآمد نیز کسب کنند، در تابستان سال جاری به استخراج ۳ رمزارز مختلف پرداخته‌اند.

 

طبق گفته این خواهر و برادر، آنها بیت کوین، اتریوم و ریون کوین را استخراج کرده‌اند. این دو از ویدئوهای یوتیوب آموختند تا رایانه خود  را به سیستم استخراج رمزارز تبدیل کنند. این دو در ابتدا، به استخراج اتریوم پرداخته‌اند. آنها در مصاحبه خود گفته اند: استخراج رمز ارز مانند استخراج طلا یا الماس است. در استخراج رمز ارز به جای استفاده ازبیل و کلنگ، از رایانه استفاده می‌شود و به جای کشف طلا یا الماس، ارز دیجیتال به دست می‌آورید.

 

این خواهر و برادر به حدی به استخراج رمزارز علاقمند شده‌اند که با همکاری پدر خود، شرکت استخراج Filfer Technologies را تأسیس کرده‌اند. تاکور در این خصوص گفت ما به حدی به استخراج رمزارز علاقمند شده‌ایم که پردازنده‌های بیشتری را به فعالیت خود اضافه کردیم و در ماه اول، ۱۰۰۰ دلار درآمد کسب کردیم. تا پایان ماه جولای، این خواهر و برادر توانستند تجهیزات دیگری نظیر اسیک انت ماینر و کارت گرافیک‌های Nvidia RTX 3080-Ti خریداری کنند.

 

موارد متعددی از افراد جوان و خردسالی وجود دارد که وارد عرصه رمز ارزها شده‌اند. در سال ۲۰۱۸، محقق ۱۵ ساله‌ای، باگ کیف پول سخت‌افزاری لجر را کشف کرد. در همان سال، توسعه‌دهنده ۱۴ ساله‌ای توانست پلتفرم رای‌گیری غیرقابل سانسور ایجاد کند.

 

برادر و خواهر تاکور طی مصاحبه خود مدعی شدند که برای استخراج رمزارز، کاملا از انرژی تجدیدپذیر استفاده می‌کنند. برادر و خواهر تاکور می گویند: ما فعالیت خود را به دلیل سروصدا و گرمای زیاد از داخل خانه به پارکینگ انتقال دادیم. سپس باز هم به دلیل گرما و سروصدای زیاد، پارکینگ را بزرگتر کردیم. اکنون از پارکینگ فقط برای آماده‌سازی و آزمایش تجهیزات استخراج استفاده می‌کنیم. این تجهیزات را پس ازآماده‌سازی به دیتاسنتر حرفه‌ای و با تهویه مناسب در مرکز شهر  انتقال می‌دهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار