کد مطلب: 46875

۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دز واکسن در تهران تزریق شده است

فرمانده ستاد عملیاتی مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران از تزریق ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دز واکسن در استان تهران خبر داد.

 علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیاتی مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران صبح امروز در جریان بازدید از مرکز واکسیناسیون شرکت واحد اتوبوسرانی در جمع خبرنگاران گفت: اینجا هفتمین مرکزی است که برای واکسیناسیون عزیزان عرصه حمل و نقل شهری مورد استفاده قرار می گیرد. نظم بسیار مطلوبی در مرکز برقرار است و با برنامه بسیار روشنی واکسیناسیون در این مرکز در حال انجام است.

او ادامه داد: در این مرکز تا به امروز بالغ بر دوازده هزار نفر از همکاران خدوم و زحمت کش اتوبوسرانی دز اول را دریافت کردند و هفت هزار نفر نیز دز دوم واکسن را دریافت کردند.

زالی گفت: سبد متنوعی از واکسن را نیز فراهم کردند که اقدام بسیار خوبی است. این مراکز تجمیعی از نظم خوبی برخوردار است.امروز امکان اینکه مراکز تعطیل نشود و بعد از پایان واکسیناسیون افراد خدوم حوزه حمل و نقل با عنایتی که همکاران دارند، این مراکز پابرجا بمانند و برای واکسیناسیون سایر افراد استفاده شوند فراهم شده است.

او درباره آمار تزریق واکسن در استان تهران گفت:در هشت روز اخیر شاهد شتاب فزاینده ای در انجام واکسیناسیون در تهران بودیم. در تهران ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار واکسن تزریق شده است که از این میزان یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر  دز اول و دوم را دریافت کردند.

منبع: ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار