کد مطلب: 42852

برقراری دوباره ارتباطات و خطوط تلفنی پالایشگاه تهران

رئیس نگهداری و تعمیرات مراکز و شبکه‌های تلفن ری و شهرستان‌ها از برقراری دوباره ارتباطات و خطوط تلفنی پالایشگاه تهران خبر داد

به گزارش فراز، حبیب‌اله پرچ اعلام کرد که کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات با تلاش خود ارتباطات و خطوط تلفنی پالایشگاه نفت تهران را پس از خاموش کردن کامل آتش مخازن و ازسرگیری تولید این مجموعه پالایشی، برقرار کردند.

وی افزود: از زمان اعلام خرابی شبکه کابل‌های داخلی بلافاصله همکاران ما وارد عمل شدند و در کمتر از پنج ساعت تلاش بی‌وقفه در شرایط طاقت‌فرسا همزمان با عملیات اطفای حریق، خرابی‌ها را رفع و ارتباط را برقرار کردند.

رئیس نگهداری و تعمیرات مراکز و شبکه‌های تلفن ری و شهرستان‌ها در این حادثه ارتباط مخابراتی ۳ اتاق کنترل شماره ۲،۳ و ج جنوبی قطع شد، همچنین کابل‌های مخابراتی، ابزاردقیق و پیجینگ آسیب دید که برای اینکار لوله پلی‌اتیلن به طول ۳۰ متر قرار داده شد سپس کابل از داخل لوله رد و دو طرف کابل مفصل شد.

پرچ ادامه داد: از سوی دیگر در شرق پالایشگاه که مخزن اصلی آتش گرفته قرار داشت، ارتباط مخابراتی قطع شده بود که برای ترمیم آن نیز از لوله روکار فلزی استفاده شد.

وی تاکید کرد: سرانجام در ساعت ۶ عصر پنجشنبه (۱۳ خردادماه) با کمک امور طراحی و اجرای توسعه شبکه‌های تلفن، ارتباطات پالایشگاه برقرار شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار