کد مطلب: 60397

ستاره مالنا با تیم برتون وارد رابطه شد!

ستاره مالنا با تیم برتون وارد رابطه شد!

«مونیکا بلوچی» و «تیم برتون» بر اساس گزارشی چهار ماه است که با یکدیگر «مخفیانه»‌ قرار می‌گذارند. اکتبر سال ۲۰۲۲ بلوچی ۵۸ ساله و برتون ۶۴ ساله در جشنواره فیلم لومیر در لیون فرانسه در کنار یکدیگر دیده شده بودند.

به گزارش سینماناب،بلوچی در لومیر یک جایزه افتخاری به کارگردان «ادوارد دست‌قیچی» (Edward Scissorhands) و «آلیس در سرزمین عجایب»‌ (Alice In Wonderland) اهدا کرد. این دو سپس در مراسم اکران فیلم صامت «لوییس لومیر» در کنار هم نشستند.

 

برتون روی صحنه گفته بود: «در تمام طول عمر به اندازه امشب عشق را احساس نکرده بودم. به بهترین مراسم خاکسپاری عمر من خوش‌آمدید!»

«دیلی میل» گزارش داده است که بلوچی و برتون از چهار ماه پیش با یکدیگر قرار می‌گذارند. بلوچی در سال ۲۰۱۳ از «ونسان کسل» جدا شده و پیش از آن از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۴ با «کلودیا کارلوس باسو» ازدواج کرده بود. او در سال ۲۰۱۹ نیز به رابطه با «نیکلاس لوفور» هنرمند فرانسوی پایان داد.

 

برتون در سال ۱۹۸۷ با «لینا گیسکه» ازدواج کرد و چهار سال بعد از او جدا شد. این فیلمساز سپس رابطه طولانی‌تری تا سال ۲۰۱۴ با «هلنا بونهام کارتر» داشت. آن‌ها از سال ۲۰۰۱ با یکدیگر قرار گذاشتند و دو دختر به دنیا آوردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار