کد مطلب: 59937

ادعای یک مقام اسرائیلی:

آماده هدف قرار دادن هرگونه تجهیزات یا سلاح‌هایی در هر مکان هستیم

آماده هدف قرار دادن هرگونه تجهیزات یا سلاح‌هایی در هر مکان هستیم

یک مقام اسرائیلی در اظهاراتی علیه ایران مدعی شد، «اطلاعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد ایران از این اوضاع سوریه برای ارسال سلاح و تجهیزات به حزب‌الله بهره می‌گیرد.» وی ادامه داد: اسرائیل این موضوع را نخواهد پذیرفت و آماده هدف قرار دادن هرگونه تجهیزات یا سلاح‌هایی در هر مکان است.

یک مقام صهیونیستی در خصوص ارائه کمک‌های بشردوستانه به زلزله‌زدگان در سوریه گفت، ارتش هیچ‌گونه دستورالعملی را برای ارائه دارو، تجهیزات و پتو به سوریه دریافت نکرده است.

به نوشته روزنامه سعودی«ایلاف»، این مقام اسرائیلی که خواست نامش فاش نشود، در خصوص ارائه کمک‌های بشردوستانه به زلزله‌زدگان گفت، ارتش هیچ‌گونه دستورالعملی را برای ارائه دارو، تجهیزات و پتو به سوریه دریافت نکرده است و آنچه در رسانه‌ها اعلام شده آنطور که به نظر می‌رسد برای سوق دادن اسرائیل به مسائلی است که ارتباطی با آن ندارد.

این مسؤول اسرائیلی ادامه داد، این رژیم در صورت ضرورت و یا درخواست از آن، آماده انتقال دارو یا تامین نیازهای زلزله‌زدگان در هر مکانی است.

وی همچنین در اظهاراتی علیه ایران مدعی شد، «اطلاعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد ایران از این اوضاع سوریه برای استفاده سلاح و تجهیزات به حزب‌الله بهره می‌گیرد.»

وی ادامه داد: اسرائیل این موضوع را نخواهد پذیرفت و آماده هدف قرار دادن هرگونه تجهیزات یا سلاح‌هایی در هر مکان است.

سایت اسرائیلی«آی نیوز ۲۴» نیز روز پنج‌شنبه به نقل از یک مقام نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کرد، رژیم صهیونیستی این روزها کنترل هوایی، زمینی و دریایی خود را درخصوص سوریه افزایش داده است و پهپادهای اسرائیلی ساعات بیشتری را برای رهگیری کامیون‌ها و تجهیزاتی که به قربانیان زلزله ویرانگر سوریه ارسال می‌شود، می‌پردازند.

منبع خبر : ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار