کد مطلب: 52306

پدر ایلان ماسک: تنها هدف ما در زندگی تولید مثل است!

پدر ایلان ماسک: تنها هدف ما در زندگی تولید مثل است!

تاریخ‌چه قرار‎های عاشقانه ایلان ماسک، بار دیگر به سوژه‌ای داغ تبدیل شده است؛ شاید به تبع دسته‌گلی که پدرش سه‌سال پیش آب داده و خبرش تازه فاش شده است... البته فاش که نمی‌توان گفت... خودش اعلام کرد.

ارول ۷۶ ساله، به روزنامه انگلیسی THE SUN گفت که سه سال پیش با جانای ۳۵ ساله، صاحب یک فرزند دختر شده است. ماسکِ سال‌خورده، اولین فرزندش از جانا را الیوت راش نام نهاده و به طور مستعار «راشی» صدایش می‌کند.

 

ماسک ارشد در این مصاحبه با افتخار اعلام کرده که «تنها هدف ما از زندگی، تولیدمثل است.»

 

ارول در مورد این فرزند نورس، که هفتمین‌فرزندش می‌شد، گفت که او کاملاً شبیه دو خواهر دیگرش یعنی رز و توسکا است.

  

به نظر می‌آید باوری که پدر ماسک از هدف حیات آدمی داشته، به پسرش نیز ارث رسیده است. چرا که او نیز در توئیتی نوشته بود: «تمام تلاشم را برای کمک به حل بحران کم‌جمعیتی انجام خواهم داد. سقوط نرخ زادوولد، بزرگ‌ترین خطری‌ست که تمدن تا این لحظه با آن مواجه بوده است.»

 

مطابق گزارش‌ها، ایلان ماسک، از بنیان‌گذاران میلیاردر تسلا، به همراه یکی از مدیران ارشدش در نورالینک، که نامش شیوون زیلیس بود، در نوامبر سال ۲۰۲۱، تنها یک ماه پس از آنکه از دختر دیگری، به نام گریمز (که گویا رابطه‌اش با او هی قطع و وصل می‌شده!) فرزندی دیگر را صاحب شده بود، به نوزادان دو‎قلوی خود خوشامد گفتند.

 

اما زیلیس و گریمز تنها زنانی نبودند که چشم ایلان ماسک را گرفتند. روابط تیتر‎ساز او را از نظر بگذرانید.

 

جاستین ماسک
جاستین ماسک

 

جاستین ماسک، خواهر‎زاده جاستین ویلسون، همسر اول ماسک بود، که در سال ۲۰۰۰ با اعجوبه فناوری ازدواج کرد.

 

این زوج در سال ۲۰۰۲ صاحب اول فرزند خود شدند؛ اما در ده هفتگی، این نوزاد را به سبب سندروم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS) از دست دادند.

 

آنها در سال ۲۰۰۴ صاحب یک جفت دو‎قلو، به نام‌های گریفین و ویوین، شدند. و در سال ۲۰۰۶ نیز یک سه‌قلو به دنیا آوردند که نام‌هایشان کای، ساکسون، و دامیان بود.

 

این زوج در مجموع صاحب ۵ فرزند شدند.

 

تالوله رایلی و ایلان ماسک
تالوله رایلی و ایلان ماسک

 

شش هفته بیشتر از درخواست طلاق ماسک از جاستین نگذشته بود که با تالوله رایلی نامزد کرد. این دو در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند.

 

رابطه آنها پیچ‌و‌تاب زیادی داشت. در سال ۲۰۱۴ یک‌بار به درخواست ایلان از هم طلاق گرفتند. اما ۱۸ ماه بعد آشتی کرده و دوباره ازدواج کردند.

 

اما رایلی در سال ۲۰۱۶ مجدداً درخواست طلاق داد.

 

امبر هرد و ایلان ماسک
امبر هرد

 

پس از آن بود که بنیان‌گذار اسپیس‌ایکس به سراغ امبر هرد رفت. و در اواخر سال ۲۰۱۶، یعنی اندکی پس از طلاق امبر از جانی دپ، با او آشنا شد.

 

رابطه ماسک و هرد به سبب برنامه کاری فشرده‌شان خیلی به درازا نکشید... تنها یک سال.

 

ماسک در نوامبر ۲۰۱۷ به رولینگ استون گفت که این جدایی برایش بسیار سخت بوده. و او واقعاً عاشق بود و این خیلی دردناک است.

 

گریمز و ایلان ماسک
گریمز و ایلان ماسک

 

در آوریل ۲۰۱۸، تنها یک ماه پیش از آنکه این زوج اولین حضور خود را در فرش قرمز مت‌گالا به هم رسانند، با گریمز نوازنده آشنا شد.

 

یک منبع آن زمان گفت که این دو از طریق یک شوخی در مورد هوش مصنوعی با هم آشنا شده و ملاقات کردند. گویا ماسک قصد داشته توئیتی را نشر دهد، اما متوجه شده که گریمز پیش‌تر این کار را انجام داده است.

 

زمزمه‌های جدایی این دو از پاییز ۲۰۱۸ آغاز شد.

 

ژانویه ۲۰۲۰ خبر بارداری گریمز فاش شد و در ماه می ۲۰۲۰ آنها صاحب یک پسر شدند.

 

زندگی مشترک این دو، سه سال دوام داشت.

 

پس از آن ماسک از طریق رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد که این دو «تقریباً جدا شده»‌اند، اما رابطه خوبی دارند، مدام یکدیگر را ملاقات می‌کنند و فرزند یک‌ساله‌شان را تنها نمی‌گذارند.

 

زیلیس
زیلیس

 

در ژانویه ۲۰۲۲ خبر بارداری زیلیس از ایلان ماسک منتشر شد. زیلیس مدیر عملیاتی شرکت نورالینکِ ماسک بود. آنها در نوامبر ۲۰۲۲ بی‌سر‎و‌صدا! از دو‎قلوهاشان استقبال کردند.

 

بیزینس اینسایدر، اسناد دادگاهی را به دست آورده که نشان می‌داد این زوج درخواست کرده‌اند که نوزادان‌شان «نام خانوادگی پدر خود را به عنوان نام فامیل، و نام خانوادگی مادر را در مقام بخشی از میدل‌نیم‌_‌اسم میانی» داشته باشند.

 

بنا به گزارش‌ها، یک قاضی در ماه می ۲۰۲۲ این درخواست را تأیید کرده است.

 

البته نام نوزادان بلافاصله فاش نشد.

 

به نظر می‌رسد که ایلان ماسک، یک روز بعد، این گزارش را تأیید کرده و در توئیتی نوشت: «تمام تلاشم را برای کمک به حل بحران کم‌جمعیتی انجام خواهم داد. سقوط نرخ زادوولد، بزرگ‌ترین خطری‌ست که تمدن تا این لحظه با آن مواجه بوده است.»

 

 

مترجم : مونس نظری

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین