کد مطلب: 48933

ترامپ: به کاخ سفید برگردم، ملانی هم می‌آید

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، گزارش‌ها مبنی بر اینکه ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا در برابر بازگشت به کاخ سفید در سال ۲۰۲۴ مقاومت می‌کند، را «فریب‌خبر» خوانده است.

ترامپ بارها در مورد احتمال نامزدی خود در انتخابات بعدی ریاست جمهوری کنایه زده است، اما به طور رسمی اعلام نکرده که آیا در سال ۲۰۲۴ نامزد خواهد شد یا نه.

 

او گفت اینکه ملانیا در صورت پیروزی به واشنگتن‌دی‌سی باز نخواهد گشت، صحت ندارد. ترامپ این‌ را در پاسخ به سؤال «برایان کیلمید» مجری برنامه «فاکس و دوستان» که از او درباره گزارش‌هایی درباره بی‌تمایلی همسرش به بازگشت به واشنگتن پرسیده بود گفت. کیلمید از ترامپ پرسید: «آیا این درست است که ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق به شما گفته است: اگر دوباره نامزد شوید، برنمی‌گردم؟ ترامپ گفت: نه، این درست نیست. این‌ها فریب‌خبر (فیک‌نیوز) هستند.»

 

ترامپ افزود: «او یک بانوی اول عالی بود، او کار بزرگی انجام داد. او مردم را دوست دارد، آنها او را دوست دارند. من می بینم که چگونه او را دوست دارند.»

 

سی‌ان‌ان در سپتامبر امسال گزارش داد که ملانیا ترامپ فعالانه تلاش می‌کند از کانون توجه دور شود. یک منبع ناشناس به سی‌ان‌ان گفت که او زندگی‌اش در کاخ سفید را «پایان‌یافته» می‌بیند.

 

یک منبع ناشناس دیگر به سی‌ان‌ان گفت: «شما او را در گردهمایی‌ها یا رویدادهای تبلیغاتی نخواهید دید، حتی اگر «رسما» بگوید که دوباره نامزد شده است. نامزدی ریاست جمهوری ترامپ که ملانیا «مطمقاً ندارد».

 

ترامپ همچنان به کنایه زدن در مورد انتخابات سال ۲۰۲۴ ادامه داده و در عین حال از اعلام موضع رسمی در این مورد خودداری می‌کند. او در مصاحبه با نایجل فاراژ، سیاستمدار محافظه کار سابق که اکنون به یک شخصیت رسانه‌ای تبدیل شده، درباره نامزدی احتمالی ریاست جمهوری گفت: «اگر کشور را دوست دارید، چاره ای ندارید.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار