کد مطلب: 47325

پشت پرده گزارش نیویورک‌تایمز

ریچارد هرست روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر سیاسی است. او به طور منظم گزارش‌هایی در مورد سیاست ایالات متحده، تجارت بین المللی، موضوعات خاورمیانه و موضوعات ضد امپریالیسم منتشر می‌کند. او‌ فارغ التحصیل علوم اجتماعی و اقتصاد است. او در یوتیوب فعالیت می‌کند و بیش از ۳۴ هزار ساکسکرایب دارد.

او می‌گوید:‌ زمانی که  شش زندانی اهل فلسطین توانستند از اسراییل فرار کنند، اسراییل دچار یک رسوایی بزرگ شد.‌ زیرا زندانیان توانسته بودند تنها با قاشق از زندان‌هایی که دارای بالاترین سطح امنیتی هستند فرار کنند.

 

آنها باید کاری برای جبران این آبروریزی می‌کردند. آنها برای جبران این رسوایی بزرگ مقاله‌ای را در نیویورک تایمز منتشر کردند  که به خواننده القا می‌کرد اسراییل بسیار پیشرفته است و آنها توانسته‌اند با استفاده از پهپادی که وجود خارجی نداشته، دانشمند هسته‌ای ایران را ترور کنند.

 

شما همواره شاهد بودید که همیشه در کتاب‌ها و یا فیلم‌هایی که می‌سازند تلاش می‌کنند عوامل موساد را کسانی معرفی کنند که باهوشان و ‌از نخبگان هستند. بنابراین انتشار این گزارش توسط نیویورک تایمز تلاشی در جهت جبران این رسوایی بود که در اسراییل رخ داد چرا که نیویورک تایمز بازوی تبلیغاتی اسراییل است.

 

حجم ویدیو: 12.39M | مدت زمان ویدیو: 00:00:50 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار