|
کد مطلب: 60157

استاندار چهارمحال و بختیاری: راه ۴۰ روستا همچنان مسدود است

استاندار چهارمحال و بختیاری: راه ۴۰ روستا همچنان مسدود است

غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: جاده ارتباطی ۱۲۵ روستا که مسدود شده بود، اکنون با بازگشایی‌ها به ۴۰ روستا رسیده که به زودی این روستا‌ها نیز بازگشایی می‌شوند.

غلامعلی حیدری شامگاه پنج‌شنبه پس از اتمام جلسه مدیریت بحران استان چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به دلیل شرایط نامساعد جوی، هواپیمای حامل وزیر کشور در شامگاه چهارشنبه نتوانست فرود بیاید، لذا از طریق سفر زمینی صبح پنج‌شنبه وارد استان شد.

وی ادامه داد: پس ازگزارش آخرین وضعیت استان چهارمحال و بختیاری به ریاست جمهوری و معاون اول رئیس جمهور، ابلاغ‌های بسیار مطلوبی به وزارت‌خانه‌ها توسط معاون اول رییس جمهور صورت گرفت.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: روز گذشته (چهارشنبه) جاده ارتباطی ۱۲۵ روستا مسدود بود که خوشبختانه تاکنون با بازگشایی جاده‌های اکثر روستاها، این عدد به ۴۰ روستا رسیده است که به زودی بازگشایی می‌شوند.

حیدری با بیان اینکه حجم برف در گردنه چری و شاه‌منصوری و منطقه موگویی بسیار زیاد است، افزود: طی بررسی‌های صورت گرفته از سمت خوزستان، از سمت گردنه تاراز راه بازگشایی شده است که طی هماهنگی با استاندار خوزستان امدادرسانی به منطقه بازفت از طریق استان خوزستان صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه از ۶۷ روستایی که جاده‌شان در منطقه بازفت مسدود بود، اکنون این عدد به ۱۰ روستا رسیده است که به زودی بازگشایی می‌شوند، اظهار کرد: در منطقه موگویی که جاده ارتباطی ۱۵ روستا مسدود است، امکان بازگشایی از سمت کوهرنگ به دلیل ارتفاع زیاد برف وجود ندارد، لذا با استان لرستان هماهنگ شد و از سمت الیگودرز این منطقه بازگشایی شده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع اقلام غذایی و معیشتی توسط بالگرد، خاطرنشان کرد: اقلام غذایی و معیشتی امروز توسط ۳ فروند بالگرد هوانیروز ارتش و هلال احمر در روستا‌های محاصره در برف توزیع شد.

منبع خبر : تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار