کد مطلب: 54028

فیلم: پلمپ ویلای علی کریمی در لواسان/ آیا این آغاز مصادره‌ی اموال است؟

فیلم: پلمپ ویلای علی کریمی در لواسان/ آیا این آغاز مصادره‌ی اموال است؟

بر اساس برخی گزارش‌ها از دوشنبه شب بنری روی در خانه‌ی علی کریمی از قول «دادستانی لواسانات» نصب و روی آن نوشته شده است: «بنا به دستور مقام محترم قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد.»

بر اساس برخی گزارش‌ها از دوشنبه شب بنری روی در ویلای علی کریمی از قول «دادستانی لواسانات» نصب و روی آن نوشته شده است: «بنا به دستور مقام محترم قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد.» همچنین گفته می‌شود مسیر ورود به این ویلا نیز همزمان با بلوک‌های سیمانی مسدود شده بود اما بعد از چند ساعت این بلوک‌ها برداشته شد.

 

f930d109-875a-40f4-ad88-74c74d098957

 

برخی منابع خبری گفته‌اند بنر نصب شده بر ورودی ویلای علی کریمی نیز ساعاتی پس از آن جمع شده است.  

با شدت گرفتن اعتراض‌های خیابانی و حمایت علی کریمی از این اتفاقات، برخی از چهره‌های سیاسی خواستار مصادره‌ی اموال او شده‌اند.

 

FdpGWNSWQAIBskd

 

حمید رسایی یکی از نخستین چهره‌هایی بود که در این خصوص با اشاره به اقدام دولت ترکیه در توقیف اموال «هاکان شوکور» فوتبالیست معروف ترکیه‌ای به اتهام دست داشتن در کودتای نافرجام سال ۲۰۱۵، خواستار اقدامی مشابه و توقیف اموال علی کریمی در کشور شد.

حسن عباسی، فعال سیاسی تندروی اصولگرا دیگر چهره‌ای بود که این روزها به علی کریمی و فوتبالیست‌ها حمله کرد و در یک سخنرانی گفت: سبک زندگی آن‌ها سبک زندگی آمریکایی است. لذت، شهوت و پول. چرا به فوتبالیست‌ها ۱۵۰ برابر حقوق کف جامعه حقوق می‌دهید که هار شوند؟»

هنوز هیچ مرجع رسمی درباره‌ی این اتفاق اظهارنظر نکرده است. دادستانی لواسان نیز توضیح نداده که آیا دستوری برای پلمپ یا مصادره‌ی اموال علی کریمی صادر شده یا خیر.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین