کد مطلب: 61941

نگاهی به خدمات غیرحضوری بانک پاسارگاد؛ از ویپاد تا سامانه USSD

نگاهی به خدمات غیرحضوری بانک پاسارگاد؛ از ویپاد تا سامانه USSD

بانک پاسارگاد از جمله بانک‌هایی است که برای زمان مشتری ارزش قائل است. به همین روی تلاش می‌کند در زمینه خدمات غیرحضوری همواره به روز باشد.

بانک پاسارگاد از جمله بانک‌هایی است که برای زمان مشتری ارزش قائل است. به همین روی تلاش می‌کند در زمینه خدمات غیرحضوری همواره به روز باشد.

اگر بگوییم بانک پاسارگاد یکی از موفق‌ترین و برترین بانک‌های خصوصی کشورطی دهه‌های اخیر بوده است، اغراق نکرده‌ایم. بانک پاسارگاد از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. بانک پاسارگاد در زمینه بانکداری الکترونیک و خدمات غیرحضوری به مشتریان پیشرو است.  نرم افزار همراه بانک پاسارگاد، بانکداری مجازی، وی بانک، تلفن بانک، کد دستوری #720*، ویپاد، پی پاد، زیپاد و... از جمله خدمات غیرحضوری بانک پاسارگاد است.

طی سال‌های گذشته بانک‌ها در زمینه خدمات غیرحضوری، فین تک و ابزارهای نوین الکترونیکی پیشرو بوده‌اند. برخی از خدمات غیرحضوری بانک پاسارگاد را در ادامه می‌خوانید:

 

همراه بانک پاسارگاد

 

همراه بانک (موبایل بانک) پاسارگاد امکان استفاده از خدمات الکترونیکی بانک پاسارگاد را به طور شبانه‌روزی از طریق تلفن همراه فراهم می‌کند. از طریق این نرم‌افزار شما می‌توانید از طریق تلفن همراه به انتقال وجه، مشاهده گردش حساب، مشاهده فهرست و جزئیات سپرده‌ها بپردازید. پرداخت قبض، خرید شارژ موبایل، مشاهده فهرست تسهیلات و پرداخت اقساط از دیگر خدماتی است که این ابزار هوشمند در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 

ویپاد

 

نرم افزار ویپاد یک بانک دیجیتال کامل است. این نرم‌افزار تمامی خدمات بانکی را به صورت غیرحضوری ارائه می‌کند. کافی است تا احراز هویت دیجیتال کنید، می‌توانید به صورت دیجیتال حتی در بانک پاسارگاد حساب باز کنید. کارت نیز به صورت غیرحضوری صادر شده و به آدرستان ارسال می‌شود.  مراحل احراز هویت البته به صورت ویدئویی صورت می‌گیرد که برای بسیاری از کاربران ناآشنا و دشوار است. اما خدماتی همچون تسهیلات، صدور بیمه شخص ثالث، پیامک بانکی و دیگر خدمات بانکداری الکترونیک در آن ارائه می‌شود. خدمات گردش حساب، انتقال وجه، کارت به کارت، چک و بیمه از جمله خدمات این نرم افزار بانکی است.

 

بانکداری مجازی

 

بانکداری مجازی بانک پاسارگاد خدمات بانکی را به صورت آنلاین و اینترنتی به کاربران ارائه می‌دهد. از جمله خدمات اینترنتی که توسط بانکداری مجازی بانک پاسارگاد ارائه می‌شود می‌توان به درخواست حساب سپرده، درخواست افتتاح انواع سپرده های کوتاه مدت، قرض الحسنه، بلند مدت و …، درخواست تغییر سپرده مقصد و روز واریز سود، مشاهده جزئیات سپرده های ریالی و ارزی، انتقال وجه مستمر، انتقال وجه گروهی، تعریف حساب فرعی، تعیین سقف برداشت و خرید از کارت در پایانه های مختلف، مشاهده لیست تسهیلات به همراه جزئیات آن ها، درخواست پرداخت اقساط خود و دیگران، مشاهده جزئیات پرونده کارت اعتباری، بازپرداخت آنی کارت اعتباری و... تنها بخشی از خدمات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد اشاره کرد. برای استفاده از بانکداری مجازی این بانک باید حساب کاربری و رمز عبور دریافت کنید.  

 

پی پاد

 

پی‌پاد، نرم‌افزار پرداخت امن بانک پاسارگاد است. همچنین انواع خدمات خودرویی همچون استعلام بدهی و پرداخت خلافی خودرو، عوارض آزادراهی، طرح ترافیک تهران و پارک حاشیه‌ای نیز در آن ارائه می‌شود. خرید انواع بسته‌های اینترنتی اپراتورهای مختلف تلفن همراه از دیگر خدمات آن است. پرداخت کرایه تاکسی بدون تماس و با QRCODE از دیگر خدمات این نرم‌افزار مفید است. امنیت بالا، پشتیبانی 24 ساعته و راحتی کار با این نرم‌افزار از دیگر ویژگی‌های آن است.

 

زیپاد

 

زیپاد نخستین نرم‌افزار مالی ایرانی ویژه کودکان و نوجوانان است. از طریق زیپاد والدین می‌توانند بدون نیاز به حضور در شعب بانک‌های پاسارگاد برای فرزندان زیر 18 سال خود حساب باز کنند. درخواست صدور و ارسال کارت بانکی زی کارت از دیگر خدمات این نرم‌افزار است. زیپاد در حقیقت نرم‌افزاری ویژه والدین است تا برای کودکان خود کارت بانکی زی کارت را درخواست کنند. این اپلیکیشن امکان مدیریت تراکنش‌های فرزندان و تنظیم دسترسی های مالی را برای تمام پدر و مادرها فراهم کرده است. ارائه آموزش‌های مالی از دیگر خدمات این نرم‌افزار است. کارت بانکی زی کارت امکان خرید آنلاین و حضوری برای کودکان را فراهم می‌کند.

 

سامانه USSD (کد دستوری #720*)

 

کد دستوری و استفاده از سامانه USSD بانک پاسارگاد نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری ندارد.  کافی است #720* را با گوشی خود شماره گیری کنید، انواع خدمات متنوع آن در دسترستان است. ثبت، تأیید و انتقال چک در سامانه صیاد، استعلام چک، دریافت رمز دوعاملی و رمز پویا، دریافت شماره شبا، پرداخت قبض، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت و... از جمله امکاناتی است که در این سامانه به مشتریان گرامی ارائه می شود.

این‌ها تنها بخشی از خدمات بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد است. به طور حتم در آینده شاهد خدمات بسیار متنوع‌تر و جدیدتری از این بانک خواهیم بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار