کد مطلب: 49502

بررسی بازارهای مالی ۷ دی ۱۴۰۰

ریزش ۴۲۴ واحدی بورس، کاهش قیمت بیت کوین و اتریوم

بازار بورس در سه شنبه ۷ دیماه با ریزش اندک ۴۲۴ واحدی روبرو شد اما همین ریزش اندک سبب سقوط شاخص به کانال پایینتر شد و شاخص به عدد یک میلیون و ۳۹۹ هزار واحد برسد. بازار ارز در روز سه شنبه با کاهش قیمت روبرو بود ودر بازار تهران دلار آمریکا ۲۹٬۶۵۰ تومان شد. بازار ارزهای دیجیتال و رمزارزها با کاهش ارزهای مطرح طی ۲۴ ساعت گذشته مواجه بود به طوریکه تا ساعت ۱۵:۱۰ دقیقه بیت کوین با کاهش ۳/۲ درصدی روبرو شد و ۴۹٬۲۱۱ دلار شد. اتریوم ۳٬۹۲۰ دلار شد

بورس

بازار بورس در سه شنبه ۷  دیماه با ریزش اندک ۴۲۴ واحدی روبرو شد اما همین ریزش اندک سبب سقوط شاخص به کانال پایینتر شد و  شاخص به عدد یک میلیون و ۳۹۹ هزار واحد برسد. شاخص هم‌وزن اما ۱٬۹۷۶ واحد صعود داشت و به ۳۶۷٬۳۶۱ واحد رسید. نمادهای «بوعلی» ، «کچاد» و «خراسان» بیشترین اثر مثبت بر بورس را داشتند و سه نماد «فولاد» ، «شستا» و «فملی» بیشترین اثر منفی را بر شاخص نهادند. نماد «فنوال» بیشترین درصد رشد را داشت و در مقابل نماد «غشصفا» بیشترین کاهش درصد کاهش قیمت را تجربه کرد.

امروز بازار شاهد خروج ۱۲۹ میلیارد تومان از سوی سهامداران حقیقی بودند. همچنین میزان صف های خرید ۲۴۶ میلیارد تومان شد و در مقابل صف های فروش ۱۰۵ میلیارد تومان شد .

فرابورس نیز به رقم ۱۸٬۸۲۹واحد رسید تا افزایش ۱۰۹  واحدی داشته باشد .

 بازار ارز؛

بازار ارز در روز سه شنبه  با کاهش قیمت روبرو بود و تا ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در بازار تهران دلار آمریکا ۲۹٬۶۵۰ تومان شد. یورو نیز ۳۳٬۶۰۰تومان خرید و فروش شد . پوند انگلیس ۳۹٬۸۹۵ و درهم امارات ۸٬۰۷۰ شدند لیر ترکیه ۲٬۵۲۰ تومان خرید و فروش شد.

سکه و طلا؛

امروز و در بازارهای جهانی هر اونس شمش طلا به ۱۸۱۳  دلار رسید . در بازار داخلی نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار طلا و یک میلیون و ۲۸۷ هزار تومان شد.

در بازار سکه هر سکه امامی ۱۳ میلیون ۲۶  هزار تومان شد تا ۶۵  هزار تومان ارزان شود. سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون ۷۰۰ هزار تومان شد. نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۷۸۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان شدند . سکه گرمی نیز ۲میلیون و ۲۹۵ هزار تومان خرید و فروش شد.

ارز دیجیتالی و رمزارزها؛

بازار ارزهای دیجیتال و رمزارزها با کاهش ارزهای مطرح طی ۲۴ ساعت گذشته مواجه بود به طوریکه تا ساعت ۱۵:۱۰ دقیقه بیت کوین با کاهش ۳/۲ درصدی روبرو شد و ۴۹٬۲۱۱ دلار شد. اتریوم ۳٬۹۲۰ دلار شد و حدود ۳/۵۵ درصد ارزان شد. بایننس کوین اما ۰/۶۹ درصد افزایش یافت و ۵۵۲ دلار شد.

مجموع بازار رمزارها با ۲/۵۱ درصد کاهش به ۲/۴۶  تریلیون دلار رسید.

کریپتو ۷ دی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار