کد مطلب: 48258

بررسی بازارهای مالی ۱۱ آبان ۱۴۰۰

رشد یک درصدی سهام، رشد ۱۶ درصدی پولکادات در یک روز

بازار بورس در یازدهمین روز آبانماه با صعود بیش از یک درصدی روبرو بود تا شاخص به عدد یک میلیون و ۳۷۶ هزار واحد برسد. بازار ارزهای دیجیتال و رمزارزها با رشد ۱۶ درصدی پولکادات و رسیدن اتریوم به بیش از ۴٬۴۰۰ دلار همراه بود. ازار ارز در روز سه شنبه با افزایش قیمت روبرو بود و تا ساعت 1۶:۳۰ در بازار تهران دلار آمریکا ۲۷٬۵۸۷ تومان شد.

بازار بورس؛

بازار بورس در یازدهمین روز آبانماه با صعود بیش از یک درصدی روبرو بود تا شاخص به عدد یک میلیون و ۳۷۶ هزار واحد برسد. شاخص هم‌وزن هم ۳٬۵۳۲ واحد رشد داشت و به ۳۶۶٬۶۲۷ واحد رسید. نمادهای «کگل» ، «فولاد» و «شبندر» بیشترین اثر مثبت بر بورس را داشتند و سه نماد «برکت» ، «آپ» و «خاهن» بیشترین اثر منفی را بر شاخص نهادند.

 

به رغم حمایتهای انجام شده و صحبتهای صورت گرفته همچنان سهامداران حقیقی علاقه ای برای ورود به بورس ندارند و امروز نیز بازار شاهد خروج ۲۲۲ میلیارد تومان از سوی سهامداران حقیقی بودند. همچنین میزان صف های خرید ۲۶۷ میلیارد تومان شد و در مقابل صف های فروش ۹۱ میلیارد تومان شد .

فرابورس نیز به رقم ۱۹,۵۴۲ واحد رسید تا افزایش ۱۴۱ واحدی داشته باشد .

اینفو بورس ۱۱ آبان

 بازار ارز؛

بازار ارز در روز سه شنبه  با افزایش قیمت روبرو بود و تا ساعت 1۶:۳۰  در بازار تهران دلار آمریکا ۸۰ تومان گران شد و به ۲۷٬۵۸۷ تومان رسید. یورو نیز ۸۸ افزایش یافت و ۳۱,۹۷۵ تومان شد . پوند انگلیس ۳۷,۷۳۷ و درهم امارات ۷,۵۰۸ شدند لیر ترکیه ۳ هزار تومان خرید و فروش شد.

سکه و طلا؛

امروز و در بازارهای جهانی هر اونس شمش طلا به ۱۷۹۲دلار رسید . در بازار داخلی نیز هر گرم طلای 18 عیار طلا و یک میلیون و ۱۶۹ هزار تومان شد.

قیمت در بازار سکه اما با کاهش خفیف روبرو بود و هر سکه امامی ۱۱میلیون ۷۸۴  هزار تومان شد تا ۱۳ هزار تومان ارزان شود. سکه بهار آزادی نیز ۵۱ هزار تومان کاهش داشت و ۱۱میلیون ۵۴۸ هزار تومان شد. نیم سکه ۱۵ هزار تومان و ربع سکه ۹ هزار تومان ارزان شدند تا به ترتیب ۶میلیون ۵۰ هزار تومان و ۳میلیون و ۵۸۵ شوند . سکه گرمی نیز ۲میلیون و ۲۶۷ هزار تومان شد.

ارز دیجیتالی و رمزارزها؛

بازار ارزهای دیجیتال و رمزارزها با رشد ۱۶ درصدی پولکادات و رسیدن اتریوم به بیش از ۴٬۴۰۰ دلار همراه بود. بدین ترتیب طی ۲۴ساعت گذشته بیت کوین و در حدود ۶۲,۳۳۴ دلار شد. اتریوم به ۴۴۵۴ دلار رسید . بایننس کوین رمزارز برتر این روزها ۵۴۶ دلار شد. پولکادات و داج کوین به ترتیب ۵۲/۴۷و ۰/۲۷۴ دلار شدند.

مجموع بازار رمزارها با ۳.۰۵ درصد افزایش به 2.۸۵ تریلیون دلار رسید.

اینفوگرافیک کریپتو ۱۱ آبان

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار