کد مطلب: 46089

۳۱ دستگاه موتورسیکلت سنگین بدون مجوز توقیف شد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از توقیف ۳۱ دستگاه موتورسیکلت سنگین بدون پلاک و مجوز از ابتدای سال تاکنون خبرداد.

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با بیان اینکه روزهای تعطیل مجوزی برای  تردد موتورهای سنگین بی مجوز در معابر تهران نیست ازتوقیف 5 موتور سیکلت سنگین دیگر در روز گذشته خبر داد.

وی اظهار داشت: با توقیف 5 دستگاه موتورسیکلت سنگین بدون مجوز، تعداد موتورهای سنگین توقیفی از ابتدای سال تاکنون به 31 دستگاه رسید.

سرهنگ همه خانی تصریح کرد: توقیف موتورهای سنگین  بدون مجوز و بدون پلاک به دلیل آلودگی صوتی و بر هم زدن آرامش رانندگان با توجه به خواسته شهروندان در اولویت پلیس قرار دارد.

وی افزود: در ساعت 12:30 روز گذشته در محدوده همت شرق به غرب یک دستگاه موتور سیکلت سنگین (هوندا 1000 سی سی) در طرح مهار توسط همکاران بزرگراه توقیف شد؛ در ساعت 15:45 نیز در بزرگراه شهیدچمران مقطع پل سئول ، یک دستگاه سوزوکی1000سی سی و درساعت 15:55 در بزرگراه شهید همت مقطع پل جوانمردان یک دستگاه هوندا1300سی سی توقیف شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: چهارمین موتورسیکلت سنگین (سوزوکی 1400سی سی ) نیز درساعت16:00 درمحدوده بزرگراه شهیدچمران مقطع پل سئول توسط عوامل سرکلانتری بزرگراه پلیس راهور بااجرای طرح مهارتوقیف شد تا جمع موتورسیکلت های سنگین توقیفی از ابتدای سال به ۳۰ دستگاه برسد.

سرهنگ همه خانی خاطرنشان کرد: درساعت 17:20 درمحور صدر به غرب _ نوبنیاد ، پنجمین دستگاه موتورسیکلت سنگین که یاماها 1200سی سی بود توسط عوامل منطقه24 پلیس راهور با اجرای طرح مهار توقیف و جمع توقیفی های روز جمعه به عدد 5  و از ابتدای سال جاری تاکنون به 31 دستگاه رسید.

وی از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده موتورسیکلتهای سنگین که با سرعت و انجام حرکات نمایشی امنیت تردد رانندگان را در معابر به خطر می اندازند و با جان خود و دیگران بازی می کنند حتما با ۱۱۰ تماس گرفته و پلیس را در جریان گذاشته تا همکاران بنده پیگیری‌های پلیسی خود را  در این خصوص انجام دهند.

منبع:فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار