کد مطلب: 48328

تبلیغ طارمی برای صرافی که نمی‌‌تواند استفاده کند!

آیا مهدی طارمی را در این عکس می‌شناسی؟ او مانند سایر ایرانیان نمی‌تواند از صرافی بایننس استفاده کند. این موضوع عجیبی است که تو از عکسی استفاده کرده‌ای که شخص درون آن نمی‌تواند از آن استفاده کند.

توکن رسمی هواداری باشگاه پورتو در سرویس لانچ پد صرافی بایننس قرار خواهد گرفت. این کار باعث ارتقای سطح برندینگ این باشگاه خواهد شد. همچنین در نتیجه این همکاری قرار است تا نام این صرافی در پشت پیراهن‌های بازیکنان تیم پورتو در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ قرار بگیرد و برای فصل‌های آتی روی آستین‌های لباس بازیکنان به نمایش درآید.

 

توکن هواداری پورتو یک توکن کاربردی است که راه‌های جدیدی را برای هواداران این تیم فراهم می‌کند تا با باشگاه محبوب خود تعامل داشته باشند.  این توکن قابل دسترس در بخش لانچ پد صرافی بایننس خواهد بود و در آینده در بخش معاملات آنی (Spot)، و معاملات همتا به همتا (P2P) این صرافی قرار خواهد گرفت.  این توکن بر روی بایننس اسمارت چین (BSC) اجرا خواهد شد و در صورتی که از بخش لانچ پد صرافی خریده شود ارزشی برابر ۱ دلار خواهد داشت.  فروش عمومی این توکن در بخش لانچ‌پد از تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) آغاز خواهد شد و اینکه کاربران قادر باشند چه مقدار از این توکن خریداری کنند بستگی به موجودی BNB آن ها در بازه ۱۰ روزه از ۶ تا ۱۶ نوامبر خواهد داشت.

 

چانگ پنگ ژائو مدیر عامل این صرافی در توییتر عکس‌هایی را از بازیکنان تیم پورتو منتشر کرده است که بر روی لباس آنها لوگوی صرافی بایننس دیده می‌شود. نکته جالب توجه اینجا است که در این عکس‌ها، مهدی طارمی بازیکن محبوب ایرانی دیده می‌شود. این در حالی است که او به عنوان یک ایرانی امکان استفاده از صرافی بایننس را نخواهد داشت. برخی از کاربران در پاسخ به توییت CZ واکنش نشان داده‌اند.

 

کاربری خطاب به مدیرعامل بایننس نوشته است: می‌دانی شخصی که تبلیغ صرافی تو را بر تن دارد یکی از فوتبالیست‌های معروف ایرانی به نام مهدی طارمی است؟

 

اما کاربر دیگری به موضوع جالبی اشاره کرده و خطاب به CZ نوشته است: «آیا مهدی طارمی را در این عکس می‌شناسی؟ او مانند سایر ایرانیان نمی‌تواند از صرافی بایننس استفاده کند. این موضوع عجیبی است که تو از عکسی استفاده کرده‌ای که شخص درون آن نمی‌تواند از آن استفاده کند.» کاربر دیگری نوشته است: «تبلیغ بایننس روی پیراهن بازیکن ایرانی است که به دلیل ایرانی بودن نمی‌تواند از بایننس استفاده کند!»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار