کد مطلب: 65355

مسعود میرطاهری با «لحظه‌ پیش از خداحافظی» به روی صحنه می آید

مسعود میرطاهری با «لحظه‌ پیش از خداحافظی» به روی صحنه می آید

لحظه ی پیش از خداحافظی"،عنوان تازه ترین اثر نمایشی مسعود میرطاهری است که قرار است اوایل شهریو ماه در سالن مهرگان اجرا شود.

میرطاهری که سال‌هاست به صورت اختصاصی روی شیوه های بازیگری(متد اکتینگ) کار می کند و آموزش می دهد، این نمایش را با حضور بازیگران جوان و برگزیده اش به روی صحنه می برد. 

 

نمایش «لحظه‌ی پیش از خداحافظی» نوشته پوپک رحیمی است. این نمایشنامه در شش اپیزود و با هفده کاراکتر اصلی نوشته شده و داستان های متفاوتی در باره روابط انسان ها را روایت می کند.

 

میرطاهری در باره تازه ترین تجربه تئاتری خود می گوید: «هیچ وقت نمی شود فهمید آدم ها کی و کجا مسیرشان راعوض می کنند. ممکن است همه ی آن چیزی را که فکر میکنی برهم بزنند ،گاهی یک حرف، یک رفتار و یک انتخاب می تواند داستان را عوض کند , اما من همیشه خواستم بهترین اتفاق را خلق کنم.»

 

گارسن، بمب گذاری دیسکو قاهره، برلینگتون و ...از جمله نمایش هایی است که مسعود میرطاهری طی سال های اخیر آنها را کارگردانی کرده است.

 

«لحظه ی پیش از خداحافظی» در حالی قرار است در خانه نمایش مهرگان (شانوی سابق) به اجرا درآید که این سالن پیش از این برای مدتی تعطیل بود. حالا اما قرار است با اولین شب اجرای این نمایش سالن مهرگان نیز با تغییرات جدید افتتاح و فعالیت خود را از سر بگیرد.

 

محل جدید خانه نمایش مهرگان در خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، کوچه فرهنگی واقع شده است و به زودی پذیرای هنرمندان، هنرجویان و علاقه‌مندان به این عرصه خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین