کد مطلب: 49755

فهرست کامل برندگان «گلدن ‌گلوب»

در یک سال معمولی، جوایز «گلدن گلوب» به عنوان استانداردی طلایی برای سرگرمی‌های عامه‌پسند شناخته می‌شوند اما این یک سال معمولی هالیوود نبود.

به گزارش سی‌ان‌ان، برندگان «گلدن گلوب» یکشنبه شب در نمایشی آرام و بدون پخش تلویزیونی معرفی شدند. فهرست کامل نامزدها و برنده نهایی را در ادامه بخوانید:

 

تلویزیون

 

بهترین بازیگر مرد سریال تلویزیونی - موزیکال/ کمدی

 

نامزدها:

آنتونی اندرسون (سیاه مایل به سیاه)

نیکلاس هولت (بزرگ)

استیو مارتین (فقط قتل در ساختمان)

مارتین شورت (فقط قتل در ساختمان)

برنده:‌ جیسون سودیکیس (تد لاسو)

 

بهترین بازیگر زن سریال‌ تلویزیونی - موزیکال/ کمدی

 

نامزدها:

هانا اینبندر (هک)

ال فانینگ (بزرگ)

عیسی رائه (ناامن)

تریسی الیس راس (سیاه مایل به سیاه)

برنده:‌ ژان اسمارت، (هک)

 

بهترین بازیگر مرد سریال تلویزیونی درام

 

نامزدها:

برایان کاکس (جانشینی)

لی یونگ جائه (بازی ماهی مرکب)

بیلی پورتر (ژست)

برنده: جرمی استرانگ (جانشینی) و عمر سی (لوپین)

 

بهترین  بازیگر زن سریال تلویزیونی - درام

 

نامزدها:

اوزو آدوبا (در حال درما)

جنیفر آنیستون (نمایش صبحگاهی)

کریستین بارانسکی (مبارزه خوب)

الیزابت ماس (داستان ندیمه)

برنده: ام‌جی رودریگز (ژست)

 

بهترین بازیگر مرد ‌مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

 

نامزدها:

پل بتانی (واندا ویژن)

اسکار آیزاک (صحنه هایی از یک ازدواج)

برنده:‌ مایکل کیتون (دوپسیک) 

ایوان مک گرگور (هلستون)

طاهر رحیم (مار)

 

بهترین بازیگر زن مینی‌‌سریال یا فیلم تلویزیونی

 

نامزدها:

جسیکا چستین (صحنه‌هایی از یک ازدواج)

سینتیا اریوو (نابغه: آرتا)

الیزابت اولسن

مارگارت کوالی (خدمتکار)

برنده: کیت وینسلت (مادیان ایست‌تاون)

 

بهترین سریال تلویزیونی درام

 

نامزدها:

لوپین

نمایش صبحگاهی

ژست

بازی ماهی مرکب

برنده: جانشینی

 

بهترین مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی 

 

نامزدها:

بیماری

استیضاح: داستان جنایی آمریکایی

خدمتکار

مادیان ایست تاون

برنده:‌ راه آهن زیرزمینی

 

بهترین  بازیگر زن نقش مکمل مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

 

نامزدها:

جنیفر کولیج (نیلوفر سفید)

کیتلین دور (دوپسیک)

اندی مک داول (خدمتکار)

برنده: سارا اسنوک (جانشینی)

هانا وادینگهام (تد لاسو)

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

 

نامزدها:

بیلی کروداپ (مایش صبحگاهی)

کیران کالکین (جانشینی)

مارک دوپلاس (نمایش صبحگاهی)

برت گلدشتاین (تد لاسو)

 

برنده:‌ اوه یونگ سو (بازی ماهی مرکب)

 

بهترین سریال تلویزیونی؛ موزیکال یا کمدی

 

نامزدها: 

بزرگ

فقط قتل در ساختمان

سگ های رزرو شده

تد لاسو

 

برنده:‌ هک

 

فیلم

 

بهترین فیلم - موزیکال یا کمدی

 

نامزدها:

سیرانو

به بالا نگاه نکن

پیتزا شیرین بیان

تیک، تیک... بوم!

برنده:‌ داستان وست ساید

 

بهترین فیلم سینمایی - درام

 

نامزدها:

بلفاست

"CODA"

تپه

شاه ریچارد

 

برنده: قدرت سگ

 

بهترین فیلم سینمایی غیر انگلیسی زبان

 

نامزدها:

محفظه شماره ۶

دست خدا

یک قهرمان

مادران موازی

 

برنده: ماشین من را برانید

 

بهترین فیلمنامه؛ فیلم سینمایی

 

نامزدها:

 

پل توماس اندرسون ( پیتزا شیرین بیان)

جین کمپیون (قدرت سگ)

آدام مک کی (به بالا نگاه نکن)

آرون سورکین (ریکاردوس بودن)

 

برنده:‌ کنت برانا (بلفاست)

 

بهترین ترانه

 

نامزدها:

زنده باش از «شاه ریچارد» - بیانسه نولز-کارتر، دیکسون

«دوس اوروگیتاس» از «انکانتو» - لین مانوئل میراندا

«پایین به شادی» از «بلفاست» - ون موریسون

برنده: «زمانی برای مردن نیست» از «زمانی برای مردن نیست» - بیلی آیلیش، فینیاس اوکانل 

 

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل در همه فیلم‌ها

 

نامزدها:

بن افلک، نوار مناقصه

جیمی دورنان، بلفاست

سیاران هیندز، بلفاست

 

برنده: کدی اسمیت‌ مک‌فی، قدرت سگ

 

بهترین بازیگر زن نقش مکمل در همه فیلم‌ها

 

نامزدها:

کریستن دانست، قدرت سگ

آنجانو علیس، شاه ریچارد

روت نگا، گذر

 

برنده: آریانا دبوز، داستان وست سعید

 

بهترین بازیگر مرد در فیلم - موزیکال یا کمدی

 

نامزدها: 

لئوناردو دی کاپریو، به بالا نگاه نکن

پیتر دینکلیج، سیرانو

کوپر هافمن پیتزا شیرین بیان

آنتونی راموس، در ارتفاعات

 

 برنده:‌ اندرو گارفیلد، "تیک، تیک... بوم!

 

بهترین انیمیشن

 

نامزدها:

فرار

لوکا

سانی ماد من

رایا و آخرین اژدها

 

برنده: انکانتو

 

بهترین بازیگر مرد 

 

ماهرشالا علی، آواز قو

خاویر باردم، ریکاردوس بودن

بندیکت کامبربچ، قدرت سگ

دنزل واشنگتن، تراژدی مکبث

 

برنده: 

ویل اسمیت، شاه ریچارد

 

بهترین بازیگر زن در فیلم  درام

 

نامزدها:

جسیکا چستین، چشم های تامی فی

اولیویا کولمن، دختر گمشده

لیدی گاگا، خانه گوچی

کریستن استوارت، اسپنسر

 

برنده: نیکول کیدمن، ریکاردو بودن

 

بهترین بازیگر زن در فیلم - موزیکال یا کمدی

 

نامزدها:

ماریون کوتیار، آنت

آلانا هیم، پیتزا شیرین بیان

جنیفر لارنس، به بالا نگاه نکن

اما استون، کرولا

برنده:‌ راشل زگلر، داستان وست ساید

 

بهترین کارگردان - فیلم سینمایی

 

نامزدها:

کنت برانا، بلفاست

مگی جیلنهال، دختر گمشده

استیون اسپیلبرگ، داستان وست ساید

دنیس ویلنوو، تلماسه

 

برنده:‌ جین کمپیون، قدرت سگ

 

بهترین موسیقی متن

نامزدها: 

اعزام فرانسوی 

انکانتو

قدرت سگ

مادران موازی

برنده:‌ تلماسه

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار