کد مطلب: 49280

مرد عنبکوتی کرونا نمی‌گیرد!

فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» به میزان فروشی حدود ۲۵۳ میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا رسید و به این ترتیب رکورد فروش بلیت را از آغاز همه‌گیری کرونا شکست.

این فیلم همچنین بیش از ۳۳۴ میلیون دلار دیگر در سایر نقاط جهان فروخته است و به این ترتیب در مجموع به رکورد فروش ۵۸۷ میلیون دلار در سراسر جهاندست یافت.

 

به گزارش رویترز، فروش خیره‌کننده تازه‌ترین نسخه مرد عنکوبتی در حالی ادامه دارد که اما به خاطر شدت گرفتن همه‌گیری کرونا، نمایش‌های برادوی و راکتز شهر نیویورک لغو شده‌اند و بازی‌های لیگ ملی فوتبال ایالات متحده به تعویق افتاده‌اند. با این وجود سالن‌های سینمایی که «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» را نمایش می‌دهند، مملو از جمعیت هستند. این فیلم ابرقهرمانی با بودجه کلان، محصول مشترک شرکت «سونی» و شرکت «والت دیزنی» است.

 

 

در این فیلم «تام هالند» در نقش ابرقهرمان مارول و «زندایا کلمن»در نقش دوست دخترش «ام جی»، در سومین فیلم از سه گانه مرد عنکبوتی، در کنار ستاره‌های فیلم‌های قبلی «مرد عنکبوتی» حضور دارند.

 

ناظران معتقدند هرچند این فیلم با واکنش‌های مثبت منتقدان روبرو شده اما لغو نمایش‌های برادوی و راکتز شهر نیویورک و به تعویق افتادن بازی‌های لیگ ملی فوتبال به خاطر کرونا، یکی از دلایل شلوغی سالن‌های نمایش به شمار می‌رود. به این ترتیب به نظر می‌رسد تبعات منفی همه‌گیری کرونا نه تنها به «مرد عنکبوتی» سرایت نکرده بلکه این همه‌گیری به نوعی به کمک او نیز آمده است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار