کد مطلب: 52616

آمریکا به دنبال کاربران کریپتو ایرانی

مطابق گزارش نیویورک‌تایمز، دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری ایالات‌متحده (OFAC)، به کار تحقیق در زمینه خرید و فروش رمز‎نگاری کراکن، به اتهام اجازه کاربران مستقر در ایران و سایر کشورهای تحت تحریم [یعنی نقض تحریم‌های احتمالی ایالات‌متحده] مشغول بوده...

مجریان در سراسر دنیا علاقه خود را به بزرگ‌ترین بازیکنان صنعت نشان می‌دهند.

 

علی‌رغم برخی علائم خوبی که از باز‎یابی قیمت‌های رمز‎نگاری وجود داشت، هفته گذشته را به سختی می‌توان، هفته روشنی برای بازار دید... در حالی که اخبار اصلی، اغلب از سوی عوامل مجری بود و نه رگلاتور‎ها.

 

مطابق گزارش نیویورک‌تایمز، دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری ایالات‌متحده (OFAC)، به کار تحقیق در زمینه خرید و فروش رمز‎نگاری کراکن، به اتهام اجازه کاربران مستقر در ایران و سایر کشورهای تحت تحریم [یعنی نقض تحریم‌های احتمالی ایالات‌متحده] مشغول بوده.

 

در نیم‌کره دیگر، اندیشکده‌ی فیلیپینیِ Infrawatch PH، با ارائه شکایتی دوازده برگی، خواستار آن شده که کمیسیون محلی اوراق بهادار و بورس، مانع از فعالیت‌های بایننس شود.

 

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که وزارت تجارت و صنعت فیلیپین (DTI) در اوایل ماه ژوئیه، پیشنهاد ممنوعیت بایننس را مطرح کرد... مستنداتِ آن نیز عدم وضوح نظارتی، در مقام یکی از بزرگ‌ترین مبادلات رمز‎نگاری جهان بود... منطق آنها این بود که این مبادله هنوز در فیلیپین مجوز ندارد.

 

این تحولات، [با توجه به تحقیقات مداوم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده در باب تجارت ادعایی کوین‌بیس، در مورد اوراق بهادار ثبت‌نشده] روندی نگران‌کننده را تشکیل می‌دهند.

 

مایکل باچینا، وکیل دارایی دیجیتال استرالیا با پیپر آلدرمن به کوین‌تلگراف گفت که خواه‌ناخواه تأثیر بر صرافی‌ها اتفاق خواهد افتاد. و این تأثیرات چه برای صرافی‌ها و چه پروژه‌های توکن، تأثیراتی جدی خواهند بود.

 

منبع خبر : کوین‌تلگراف

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار