کد مطلب: 51962

توصیه‌های هاسکینسون به نمایندگان کنگره آمریکا

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیان‌گذاران پلتفرم کاردانو (ADA)، در اتاق قانون‌گذاری ایالات متحده، حاضر شد و در رابطه با آن با نمایندگان بحث کرد.

به گفته چارلز هاسکینسون، یکی از بنیان‌گذاران پلتفرم کاردانو (ADA) و مدیر عامل مشاوره بلاک چین، قانون گذاران ایالات متحده باید یک چارچوب نظارتی برای صنعت کریپتو ایجاد کنند، اما اطمینان از انطباق آن باید با استفاده از نرم افزارهای مربوطه به بازیگران صنعت بازار ارزهای دیجیتال  واگذار شود.

 

هاسکینسون در برابر کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان، اتاق قانون‌گذاری ایالات متحده، حاضر شد تا در جلسه اختصاص داده شده به آینده دارایی‌های دیجیتال و مقررات، شهادت دهد. این کارآفرین استدلال کرد که چارچوب نظارتی توسعه‌یافته برای امور مالی قدیمی با تحولی که بلاک چین و رمزارز به اقتصاد جهان معرفی کردند مطابقت ندارد.

 

Cardano-NFT-Sales-Reached-27-million-And-ADA-Is-Attempting-To-Rebound

 

هاسکینسون گفت: «ابزارهای نظارتی، سیستم‌های مدیریت ریسک و فرآیندهای نظارتی ما هرگز برای چنین تکامل، سرعت، مقیاس و سریع طراحی نشده‌اند.»

 

به گفته این تاجر، «اگر قرار است در مورد چگونگی تنظیم صنعت خود بحث کنیم پس باید تواضع داشته باشیم تا بپذیریم که نوآوری جزئیات را دشوار می‌کند.»

 

هاسکینسون در پاسخ به سوالی در رابطه با نیاز به تشدید مقررات در صنعت کریپتو، دارایی‌های رمزنگاری شده را شفاف‌ترین دارایی مالی در جهان خواند و گفت که این بخش به طور کلی از ابتدا بسیار شفاف بوده است و بهترین گزینه برای خود گواهی است.

 

photo_2022-05-12_15-07-09-1024x576

 

او همچنین استدلال کرد که، برای مثال، اگر کسی به انطباق نگاه کند، این کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) یا کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) نیست که باید به آن مراجعه کرد. در عوض، این بانک‌ها هستند که چنین کارهایی را انجام می‌دهند. بنابراین این یک مشارکت عمومی و خصوصی است.

 

به گفته هاسکینسون: «کاری که ما به‌عنوان فن‌آور می‌توانیم انجام دهیم، ایجاد یک سیستم صدور گواهینامه است، و آنچه می‌تواند اتفاق بیفتد این است که وقتی ناهنجاری‌ها، موارد خاص که اغلب نادر هستند، وجود داشته باشد، سپس CFTC یا یک نهاد نظارتی دیگر می‌توانند بررسی کنند و بگویند: خوب، بیایید آن را بررسی کنیم.»

 

منبع : کریپتو نیوز

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار