کد مطلب: 51309

شیبا از دوج کوین محبوب‌تر است

شیبا از دوج کوین محبوب‌تر است

مطالعه ای که توسط askgambler.com صورت گرفته است نشان دهنده این است که در حالی که بیت کوین محبوبترین ارز دیجیتال در اروپا است ، شیبا اینو در جایگاه دوم قرار گفته است.

داده‌های  Google Trends  نشان می‌دهد که ارز دیجیتال شیبا اینو محبوب‌تر از رقیب خود دوج کوین  است که توسط ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در سراسر اروپا پشتیبانی می‌شود.

مطالعه‌ای که توسط askgamblers.com با استفاده از داده‌های موتور جستجوی پیشرو جهان انجام شد، نشان داد که در حالی که بیت‌کوین (BTC) محبوب‌ترین ارز دیجیتال در اروپا است، شیبا اینو در جایگاه دوم قرار گرفت و از  محبوبیت اتریوم پیشی گرفت.

این مطالعه نشان داد که در ۲۱ کشور در سراسر اروپا بیت کوین بیشترین جستجو را برای ارز دیجیتال داشته است.

پس از آن شیبا اینو که محبوب ترین ارز دیجیتال در هفت کشور از جمله بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، اوکراین و روسیه بود، قرار گرفت.

بعد اتریوم در چهار کشور از جمله سوئد، اسلواکی و لتونی قرار گرفت.

Cardano در رتبه بعدی قرار گرفت و جستجوها را برای سه کشور پیشتاز کرد و پس از آن Dogecoin قرار گرفت که بیشترین جستجو را برای ارزهای دیجیتال در یونان و آلبانی داشت.

ارزها

Trends از یک رویکرد شاخص مانند برای نشان دادن علاقه جستجو استفاده می کند، اما ارقام دقیق را نشان نمی دهد. با این وجود، نشان می‌دهد که علاقه به این ارز دیجیتال از ۱۲ به  ۲۰ در دو هفته گذشته از مجموع  ۱۰۰ واحد رسیده است.

همانطور که اخیراً CryptoGlobe گزارش داده است، کاربران در کوین بیس میانگین زمان نگهداری Cardano و Shiba Inu بیش از ۱۲۰ روز دارند که نسبت به سایر دارایی‌های رمزنگاری روی پلتفرم برتر است.

بر اساس داده‌های نشان‌داده‌شده در صفحات قیمت کوین‌بیس، کاردانو که یک رمز ارز بسیار محبوب است  یک زمان نگهداری معمولی ۱۲۱ روزه دارد، به این معنی که کاربران در پلتفرم دارایی‌های خود را بیش از چهار ماه قبل از «فروش آن یا ارسال آن به حساب یا آدرس دیگری» نگه می‌دارند.

به طور مشابه، رمزارز شیبا اینو زمان نگهداری معمولی ۱۲۰ روزه دارد. بر اساس صرافی ارزهای دیجیتال، مدت زمان نگهداری طولانی «نشانه‌ای از روند انباشتگی» است، در حالی که زمان نگه‌داری کوتاه «نشان‌دهنده افزایش حرکت توکن‌ها است».

 

منبع : cryptoglobe

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین