کد مطلب: 51119

رشد شیبا بعد از لیست شدن در صرافی رابین‌هود

انتظار ها به سر رسید و در نهایت توکن شیبا اینو در صرافی رابین هود لیست شد. قدم بعدی چیست؟؟

هم زمان با لیست شدن توکن شیبا اینو در صرافی رابین هود قیمت این توکن محبوت ۳۵ درصد رشد کرد. خیلی چیزها به نفع اکوسیستم شیبا اینو و جامعه آن کار می‌کنند.

 

با اعلام متاورس خود یک مناقصه ۳ روزه برای ۳۵ هزار قطعه زمین برای شیبا ارمی به صورت زنده برگزار می شود. علاقه مندان دنیای مجازی مشتاقانه منتظر این موقعیت بودند.

 

MilkShake، عضو جامعه شیب، گفت که پیشنهادها در اطراف مراکز، خیابان‌ها و مناطق محبوب جذابیت بیشتری پیدا می‌کنند. در همین حال، برای شرکت در فرآیند مناقصه، کاربران باید توکن‌های Leash یا Shiboshi را قفل کنند.

 

SHIB در متاورس  برای افزودن تصاویر و آرم‌  و لوگوی زمین‌ها و حتی تغییر نام آن‌ها استفاده خواهد شد. می‌توان تصاویر را مبادله کرد و نام آنها را بی نهایت تغییر داد و توکن SHIB مورد استفاده در این فرآیند برای کمک به جامعه سوزانده می شود.

 

با این حال، ارز دیجیتال میم را می توان برای اجاره HUBS نیز استفاده کرد. HUB ها با ارزش ترین زمین ها در دنیای مجازی هستند.   

 

طبق آمار WhaleStats، یک نهنگ ETH به نام «BlueWhale0073» بیش از ۲۰ میلیون دلار ۷۷۵ میلیارد توکن Shiba Inu خریداری کرده است. پیش از این، چندین نهنگ بیش از ۳۹۳ میلیارد SHIB را در چمدان خود داشتند، و آن هم درست قبل از اعلام فهرست Rohinhood.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار