کد مطلب: 50103

ملانیا ترامپ آخرین قربانی سقوط کریپتوکارنسی

ملانیا ترامپ سال ۲۰۲۲ را با اعلام اینکه قصد دارد یک کلاه متعلق به خود را به همراه دو کالای دیگر با قیمت اولیه ۲۵۰ هزار دلار به حراج بگذارد آغاز کرد.

نکته مهم اما این بود که اعلام کرد پیشنهادهای پرداخت فقط با ارزهای دیجیتال بررسی خواهد شود.  در بیانیه‌ دفتر ملانیا ترامپ آمده بود:‌ این کلاه سفید سفارشی، که ترامپ آن را امضا کرده، توسط طراح شخصی او، «هروه پیر» ساخته شده بود تا با کت و شلوار ۲ هزار دلاری کرپ سفید کلکسیون مایکل کورس که همسر ترامپ برای دیدار با مکرون‌ها بر تن کرد مطابقت داشته باشد. 

 

ملانیا ترامپ این‌بار کلاهش را حراج کرد!

 

همسر ترامپ همچنین یک توکن غیر‎قابل تعویض از چشم‌های خود (یا همان NFT)، را برای حراج عرضه کرده بود. NFT‎ها در حال بلاک‌چین کردن آثار هنری دیجیتال رمز‎نگاری شده یا کالکشن‌های دیگری است که از طریق رمز‌ارزها در حال خریداری شده‌اند.

 

حراج چشم‌های ملانیا ترامپ !

 

یک اتفاق غیرمنتظره اما همه پیش‌بینی‌ها را بر هم زد: سقوط عظیم ارزهای دیجیتال.

 

هنگامی که واشنگتن پست حراج کلاه را دقیقاً دو روز قبل از زمان پایان نامشخص آن بررسی کرد قیمت اولیه به ۱۵۵۹۱۶ دلار کاهش یافت و به نوسان در اطراف آن سطح ادامه داد. این در حالی است که در مرحله قبلی در حراج ۱۴ روزه، پیشنهادها به بیش از ۲۷۵ هزار دلار رسیده بود.

 

نکته دیگری که به ضرر  ملانیا تمام شد این بود که این حراج فقط پیشنهادهای بیت کوین و اتریوم را به عنوان ارزهای رمزپایه می‌پذیرفت اما این ارزها در هفته گذشته با کاهش ۲۰ درصدی بیت‌کوین و ۳۰ درصدی اتریوم مواجه بودند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار