کد مطلب: 49636

بازهم فقط با ارز دیجیتال

ملانیا ترامپ این‌بار کلاهش را حراج کرد!

ملانیا ترامپ اعلام کرد کلاه سفیدی را که در جریان دیدار با امانویل مکرون و همسرش در سال ۲۰۱۸بر سر داشت به حراج می‌گذارد.

به گزارش سی‌ان‌ان، در بیانیه‌ دفتر ملانیا ترامپ آمده:‌ این کلاه سفید سفارشی، که ترامپ آن را امضا کرده، توسط طراح شخصی او، «هروه پیر» ساخته شده بود تا با کت و شلوار ۲ هزار دلاری کرپ سفید کلکسیون مایکل کورس که همسر ترامپ برای دیدار با مکرون‌ها بر تن کرد مطابقت داشته باشد. 

 

سفر رئیس جمهور فرانسه و همسرش به کاخ سفید، اولین دیدار رسمی ترامپ با یک رهبر خارجی پس از مطرح شدن شایعات در مورد روابط خارج از ازدواج او در مقام ریاست جمهوری به شمار می‌رفت. در آن مقطع زمانی، حضور ملانیا ترامپ با کلاه سفید به شدت مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. پیشنهادهای شرکت در این حراجی فقط از طریق SOL، نوعی ارز دیجیتال، پذیرفته می‌شود.

 

حراج چشم‌های ملانیا ترامپ !

 

همسر ترامپ پیش از این یک توکن غیر‎قابل تعویض از چشم‌های خود (یا همان NFT)، را برای حراج عرضه کرده بود. NFT‎ها در حال بلاک‌چین کردن آثار هنری دیجیتال رمز‎نگاری شده یا کالکشن‌های دیگری است که از طریق رمز‌ارزها در حال خریداری شدن‌اند.

 

حراج وسایل شخصی «بانوی اول» در آمریکا اتفاقی عجیب به شا رمی‌رود چرا که در این کشور عرف این است که همسران روسای جمهوری سابق، اقلام شاخص و برخی لباس‌ها یا سایر وسایل شخصی مرتبط با لحظات تاریخی خود را به کتابخانه ریاست جمهوری یا موزه‌ها اهدا می‌کنند. باور رایج در آمریکا این است که لباس‌هایی که یک «بانوی اول» برای مناسبت‌های رسمی به تن می‌کند، بخشی از «تاریخ» است و یادگاری سیاسی محسوب می‌شود. برای مثال، چند مورد از لباس‌های ژاکلین کندی - همسر جان اف کندی- اکنون در نمایشگاهی در کتابخانه و موزه ریاست جمهوری جان‌اف‌کندی نگهداری می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار