کد مطلب: 49403

چرا «مایکل سیلر» بیت‌کوین‌های خود را نمی‌فروشد؟

مایکل سیلر می‌گوید هرگز هیچ یک از بیت‌کوین‌های خود را نفروخته است. قیمت بیت‌کوین در حال حاضر به طور قابل توجهی بالاتر از زمانی است که سیلور میزان دارایی خود را اعلام کرد.

مایکل سیلر یکی از سرسخت‌ترین حامیان بیت‌کوین و مدیرعامل «میکرو استراتژی» (MicroStrategy) است؛ شرکتی که یکی از بزرگ‌ترین ذخایر بیت‌کوین جهان را در اختیار دارد. سیلور در سال ۲۰۲۰ فاش کرد بیش از ۱۷ هزار بیت‌کوین در اختیار دارد. در آن زمان، هر بیت‌کوین زیر ۳۰هزار دلار معامله می شد. سایلر گفته بود که تمام بیت‌کوین‌های خود را به طور متوسط با قیمتی کم‌تر از ۱۰ هزار دلار به دست آورده است. بیت کوین از زمانی که او میزان دارایی دیجیتال خود را افشا کرد، بیش از ۱۰۰ درصد رشد کرده است و ارزش دارایی‌های سایلر را به تقریباً یک میلیارد دلار رساند.

 

ارزش بیت کوین سایلر چقدر است؟

 

مایکل سیلر می‌گوید هرگز هیچ یک از بیت‌کوین‌های خود را نفروخته است. قیمت بیت‌کوین در حال حاضر به طور قابل توجهی بالاتر از زمانی است که سیلور میزان دارایی خود را اعلام کرد. قیمت این ارز دیجیتالی در اوج خود تا ۶۹ هزار دلار رشد کرد و در حال حاضر، در حدود ۴۸ هزار دلار در حال چرخش است. با این ارزش فعلی، دارایی بیت‌کوین مدیرعامل «میکرو استراتژی» در حال حاضر بیش از ۸۵۰ میلیون دلار ارزش دارد. او قصد دارد به نگه داشتن این سکه‌ها ادامه دهد زیرا معتقد است که قیمت هر عدد بیت‌کوین تا  ۶ میلیون دلار پیش می‌رود! این به این معنی است که او انتظار دارد که این ارز دیجیتال ۱۲هزار درصد دیگر از ارزش فعلی خود رشد کند.

 

«میکرو استراتژی» چقدر بیت کوین دارد؟

 

این شرکت دارای بزرگترین ذخایر بیت کوین در بین هر شرکت دولتی است. این شرکت انباشت بیت‌کوین را در سال ۲۰۱۹ آغاز کرد و از آن زمان تاکنون ۱۲۲هزار و ۴۸۷ بیت‌کوین به دست آورده و ارزش کل دارایی‌های خود را به بیش از ۶/۱ میلیارد دلار رسانده است. بیت‌کوین‌های این شرکت با قیمت متوسط ۲۹هزارو ۸۶۱ دلار خریداری شده است تا همینجای کار سود سرشاری را از آن «میکرو استراتژی» کرده است.

 

مایکل می‌گوید قبل از اینکه «میکرو استراتژی» اولین بیت‌کوین خود را بخرد، او تمام بیت‌کوین‌های خود را در اختیار داشت و افزود که دارایی‌های شخصی او نشان داده شد تا شرکت را متقاعد کند که سرمایه گذاری در دارایی دیجیتال را آغاز کند. این شرکت هم مانند مدیر عامل خود، هیچ برنامه ای برای فروش بیت کوین ندارد. 

 

منبع:‌ https://www.newsbtc.com/

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار