کد مطلب: 47358

میلیونر دوج کوین: ۵۰۰ هزار دلار ضرر کرده‌ام

گلابر کانتسوتو، هولدر معروف دوج کوین که در توییتر به «میلیونر دوج کوین» معروف است در توییتی از ضرر نیم میلیون دلاری خود در یک ماه گذشته خبر داد.

کانتسوتو در توییتر خود نوشت که بسیاری او را متهم می‌کنند که او سبد سرمایه‌گذاری خود را تنها زمانی که قیمت دوج کوین افزایش می‌یابد به اشتراک می‌گذارد؛ از این رو تصمیم گرفته است آمار ضررهای خود را نیز نشان دهد.

بر اساس تصویری که وی به اشتراک گذاشته بود، کانتسوتو در طول ماه گذشته ۴۶۱،۶۷۲ دلار از سرمایه‌ی خود را در دوج کوین از دست داده است.

میلیونر دوج کوین در توییتر نوشت: کسانی که می‌گویند من تنها پورتفوی خود را زمانی که قیمت دوج کوین افزایش می‌یابد نشان می‌دهم، این ضررهای من است. ارزش سرمایه من حدود ۵۰۰ هزار دلار در طول ماه گذشته کاهش یافته است اما من هنوز هم به دوج کوین اعتقاد دارم و اگر من می‌توانم هولد کنم، شما هم می‌توانید به هولد ادامه دهید. روزهای بهتری در پیش داریم. ما دوباره صعود می‌کنیم و بالاتر از دفعه قبل خواهیم رفت.

 

نام کانتسوتو به دلیل درآمد بیش از ۲ میلیون دلاری او از طریق سرمایه‌گذاری در دوج کوین در تاریخ ۸ می (که DOGE به اوج ۰.۷۳ دلاری رسید) چندین بار در اخبار سی‌ان‌بی‌سی تکرار شد. سود ۲ میلیون دلاری وی پس از سرمایه‌گذاری ۲۵۰ هزار دلاری در ماه فوریه سال جاری به دست آمد. با این حال، همه‌چیز برای میلیونر دوج کوین به این خوبی نبوده است و وی، تجربه ضررهای زیاد را نیز در کارنامه خود دارد. برای مثال، او تنها در طول یک روز ۱۶۷،۰۰۰ دلار ضرر کرد.

 

میلیونر دوج کوین امیدوار است روزی پورتفوی وی به ۱۰ میلیون دلار برسد و پس از آن تصمیم دارد تا یک‌دهم آن را به ارز فیات تبدیل کند. کانتسوتو در ماه آوریل موفق شد برای اولین بار میلیونر شود و این خبر را در توییتر و ردیت منتشر کرد. علاوه بر این، وی اخیراً در توییتی از علاقه خود به کاردانو سخن گفته است.

 

منبع خبر : u.today

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار