|
کد مطلب: 44937

٪۱۰ به قیمت دوج‌کوین اضافه شد

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا با تغییر تصویر پروفایل حساب توییتری‌اش باعث شد قیمت دوج کوین بیش از ۱۰٪ افزایش یابد.

ایلان ماسک یکی بزرگ‌ترین سرمایه‌دارانی است که به خاطر تاثیراتی که بر بازار رمز ارزها گذاشته است نامش مدام در تیتر خبرها قرار دارد. تاثیراتی که به گفته بسیاری از کارشناسان و منتقدین دیگر حنایش برای بازار رنگی ندارد. اما گویا ماسک هنوز می‌تواند بر روند و قیمت رمز ارزها تاثیر بگذارد چرا که بعد از آخرین حمایت او از دوج کوین، میم کوین محبوب بازار رشد ۱۰٪ را تجربه کرد.

 

در شرایط نابسامان رمزارزها، پیش‌بینی می‌شد مردم دیگر اعتماد و میلی به رمز ارز دوج ندارند و آن را فراموش کرده‌اند. اما حالا با حمایت ایلان ماسک بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاده است. ایلان ماسک عکس حساب کاربری توییتر خود را به تازگی تغییر داده است. او در عکس جدید خود عینک آفتابی به صورتش زده که در آن بازتاب سگ معروف شیبا اینو نماد دوج کوین دیده می‌شود. 

 

این حرکت ایلان ماسک به میم چشم لیزری بیت کوین در توییتر که در فوریه رایج شد شباهت دارد. همین اقدام او کافی بود تا قیمت دوج کوین در کمتر از یک ساعت از ۰.۱۸ دلار به بالای ۰.۲۰۳ برسد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار