کد مطلب: 51362

چشم‌انداز بازار NFT تا سال ۲۰۲۷

تحلیلگران و فعالان بازار آینده پررونقی را برای بازار پیش بینی کرده‌اند.

طبق تحقیقات اخیر MarketsandMarket، بازار NFT تا سال۲۰۲۷ ، ۳۵ درصد افزایش خواهد یافت. در سال‌های اخیر، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از گمنامی بیرون آمده‌اند و به بخشی حیاتی از صنعت گسترده‌تر ارزهای دیجیتال تبدیل شده‌اند. تحلیلگران و فعالان بازار پررونقی را برای آینده پیش‌بینی کرده‌اند. طبق تحقیقات اخیر MarketsandMarket، بازار NFT تا سال ۲۰۲۷، ۳۵ درصد افزایش خواهد‌یافت. این بدان معناست که در صورتی که علاقه سرمایه گذاران همچنان ادامه دار باشد اندازه بازار ۳ میلیارد دلاری موجود تا پایان آن سال به ۱۳.۶ میلیارد خواهد‌‌رسید.

 

نیروهای محرک NFT

 

nft_game_pic

 

رشد اینفلوئنسرهای جریان اصلی، جوامع بازی، و تقاضای رو‌به‌رشد برای آثار هنری دیجیتال، نیروهای محرکه رونق جهانی NFT در پنج سال آینده خواهند‌بود. به علاوه، گسترش کاربردهای NFT در مدیریت زنجیره تامین، خرده‌فروشی، و مد، و همچنین تلاش‌های غول‌پیکر صنعت برای واقعی‌سازی متاورس، به ارائه‌دهندگان بازار NFT پتانسیل سودآوری برای شخصی‌سازی می‌دهد.

 

nft_art_pic

 

بازار توکن‌های غیرقابل معاوضه، زمینه‌ای برای شکوفایی خریداران و فروشندگان فراهم می‌کند. با این کار، هم خریداران و هم فروشندگان می‌توانند از بسیاری جهات سود قابل توجهی کسب‌‌کنند.

 

عنصر دیگری که به موفقیت NFT ها در چین و سایر کشورهای آسیایی کمک کرده‌است، مقاومت در برابر ارزهای دیجیتال است. در مقایسه با سایر کشورهای آسیایی، چین برای ایجاد چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال به دلیل ترجیح دولت برای جاه طلبی‌های یوان دیجیتال تلاش کرده است. داده‌های اخیر Google Search Trends نشان می‌دهد که کشورهای منطقه آسیا-اقیانوسیه به سمت پیشرفت‌های دائمی در بازار و راه‌اندازی بازار برای ارائه فرصت‌های برابر به سازندگان و خریداران در اکوسیستم گرایش دارند. در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود که بازارهای NFT - پلتفرم‌هایی که سرمایه‌گذاران را قادر به خرید و فروش آثار هنری دیجیتال و سایر مواد مرتبط می‌کنند، بیشترین سهم را در گسترش فضا داشته باشند.

 

در حالی که شرکت‌های معتبری مانند OpenSea در حال حاضر بر این صنعت تسلط دارند، صرافی‌های ارز دیجیتال مانند کوین بیس و بایننس شروع به ارائه خدمات مشابه برای مبادله توکن‌های غیرقابل تعویض در بازار آزاد کرده‌اند. متاورس مفهومی برای دنیای مجازی مبتنی بر اینترنت است که در آن کاربران با استفاده از واقعیت افزوده ، واقعیت مجازی و واقعیت توسعه یافته با دارایی‌های دیجیتال تعامل می‌کنند و ظهور فناوری بلاک چین  این پیشرفت را تسریع می‌کند.

 

منبع :‌ bitcoinlist

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار