کد مطلب: 66889

آغوش گشاده بانک پاسارگاد برای فرزندان ایران

آغوش گشاده بانک پاسارگاد برای فرزندان ایران

بانک پاسارگاد تاکنون ۴۹ مدرسه در استان‌های مختلف کشور از جمله بخش‌های آسیب‌دیدۀ ناشی از سیل و مناطق کمتر برخوردار بنا نهاده است.

به‌گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، این مدارس در استان‌های لرستان (27 مدرسه)، خوزستان (5 مدرسه)، گلستان (9 مدرسه)، هرمزگان، کهگیلویه ‌و ‌بویراحمد، سیستان ‌و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، البرز و آذربایجان شرقی بنا شده‌اند که با احتساب در دستورکار بودن ساخت 4 مدرسۀ دیگر در استان لرستان، تعداد این مدارس به 53 باب افزایش خواهد یافت و درمجموع با این اقدامات بیش از 183 کلاس درس به فضای آموزشی کشور افزوده شده است.
بانک پاسارگاد با موردتوجه قراردادن مفهوم مسئولیت اجتماعی به‌عنوان یکی از اصول بنیادین نظام مدیریتی، از بدو تأسیس این مهم را در برنامه‌های خود مدنظر قرار داده و به‌موازات آن توجه به اقشار محروم جامعه، دغدغه‌مندی برای حفاظت از محیط‌زیست، احترام به قوانین، ایجاد اشتغال، حمایت‌های یکپارچه و پیوسته از صنایع مادر، ورزش، علم و فرهنگ، هنر و... را به‌عنوان بخشی از فعالیت‌های گسترده و متنوع خود برای دستیابی به اهداف متعالی در حوزۀ مسئولیت اجتماعی عملیاتی کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار