کد مطلب: 66722

دروغ آمریکا درباره جنگ غزه به روایت معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور

دروغ آمریکا درباره جنگ غزه به روایت معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور انتقاد صریح به رویکرد آمریکا در جنگ غزه وارد کرد.

متن پیام محمد جمشیدی در شبکه اجتماعی ایکس به شرح زیر است:

"آمریکا به دروغ ادعا می کند که به دنبال جلوگیری از گسترش درگیری در منطقه است اما در واقع به دنبال آن است که هیچ کس مزاحم اسراییل نشود تا با دست باز و بدون خط قرمز غیرنظامیان را در غزه سلاخی کند."

حیدری: کشورهای غربی نمی‌توانند ناجی رژیم صهیونیستی باشند

همچنین نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه درگیری‌های جدید آغاز شکست رژیم صهیونیستی است، گفت: کشورهای غربی نمی‌توانند ناجی رژیم صهیونیستی باشند و حمایت‌های‌شان به نتیجه نمی‌رسد.

شهریار حیدری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره جنایات رژیم صهیونیستی و مقاومت مردم غزه گفت: مقام معظم رهبری چندین بار درباره وضعیت مردم فلسطین و رژیم صهیونیستی فرمایشات مختلفی داشتند. پیش بینی رهبری کاملا موفقیت آمیز خواهد بود مبنی بر اینکه تا چند سال آینده رژیم صهیونیستی باقی نمی‌ماند و درگیری‌های جدید آغاز شکست رژیم صهیونیستی است و برای همین دست و پا می‌زند.

وی افزود: کشورهای غربی در ۷۵ سال گذشته از رژیم صهیونیستی حمایت کردند اما به نتیجه‌ای نرسیدند. امروز هم هر چقدر حمایت کنند نمی‌توانند ناجی رژیم صهیونیستی باشند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: سرزمین متعلق به مردم فلسطین است و آنها برای احقاق حق‌شان مبارزه می‌کنند. تاکنون هم رژیم صهیونیستی با ظلم توانسته دوام بیاورد اما ظلم پایدار نمی‌ماند و قطعا پیش بینی‌های رهبری محقق می‌شود.

حیدری در پایان گفت: بهتر است رژیم صهیونیستی به جای کشتار مردم بی دفاع و بیگناه فلسطینی حق آنها یعنی بازگشت به سرزمین‌های اشغالی را رعایت کند.


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار