کد مطلب: 66597

شریعتمداری از مرگ اسرائیل خبر داد!

شریعتمداری از مرگ اسرائیل خبر داد!

حسین شریعتمداری نوشت: بی‌آنکه پای شعار و یا اغراق در میان باشد و صرفاً بر اساس شواهد و اسناد موجود به جرأت می‌توان گفت که عمر پلید رژیم کودک‌کش و جنایتکار صهیونیستی به پایان رسیده است!

حسین شریعتمداری در سرمقاله امروز روزنامه کیهان تاکید کرد که عمر اسرائیل به پایان رسیده است.

به گزارش کیهان، او نوشت: نگاهی هرچند گذرا به بینش و منش و خصوصیات و عملکرد صهیونیست‌ها به‌وضوح نشان می‌دهد که آنها برخلاف آنچه ادعا می‌کنند، نه فقط از پیروان حضرت موسی علیه‌السلام نیستند بلکه دقیقاً در نقطه مقابل تعلیمات آن پیامبر اولوالعزم قرار دارند و اعمال و رفتار آنها با اعمال و رفتار فرعون، پادشاه جبار و خونریز مصر در دوران حضرت موسی انطباق کامل دارد.

او در ادامه افزود: بی‌آنکه پای شعار و یا اغراق در میان باشد و صرفاً بر اساس شواهد و اسناد موجود به جرأت می‌توان گفت که عمر پلید رژیم کودک‌کش و جنایتکار صهیونیستی به پایان رسیده است و طوفان‌الاقصی ضربه سنگین و ویران‌کننده‌ای است که رژیم صهیونیستی را زمین‌گیر کرده است و به قول حکیمانه رهبر معظم انقلاب «رژیم غاصب صهیونیستی، هم از لحاظ نظامی، هم از لحاظ اطّلاعاتی، یک شکست غیرقابل ترمیمخورده». گفتنی است که چند سال قبل، نفتالی ‌بنت نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی در نامه‌ 53 صفحه‌ای خود که خطاب به صهیونیست‌های ساکن فلسطین اشغالی نوشته بود، با صراحت آورده بود که دولت اسرائیل (!) تا ۷ سال دیگر سقوط خواهد کرد. 


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین