کد مطلب: 66522

هشدار مشاور مقام معظم رهبری درپی بمباران بیمارستان غزه توسط جنگنده‌های اسرائیلی

هشدار مشاور مقام معظم رهبری درپی بمباران بیمارستان غزه توسط جنگنده‌های اسرائیلی

مشاور مقام معظم رهبری حمله هوایی اسرائیل به بیمارستان المعمدانی غزه که به شهادت و زخمی شدن صدها تن از زنان و کودکان و مردم بی‌گناه و غیرنظامی بی دفاع انجامید را به شدت محکوم کرد.

علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری حمله هوایی رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه که به شهادت و زخمی شدن صدها تن از زنان و کودکان و مردم بی‌گناه و غیرنظامی بی دفاع انجامید را به شدت محکوم کرد.

به گزارش فراز مشاور مقام معظم رهبری در پیامی تاکید کرد: این جنایت نشان داد که دیگر جایی برای صهیونیست‌های غاصب و افسارگسیخته در این منطقه وجود ندارد .

 

متن پیام به این شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

جنایت بی‌سابقه در بیمارستان المعمدانی غزه که به شهادت و مجروح شدن صدها تن از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین انجامید، در تاریخ معاصر بی‌سابقه است و این جنایت شنیع نشان داد که دیگر هیچ جایی برای صهیونیست‌ها در این منطقه بسیار مهم و مقدس و خاستگاه پیامبران الهی وجود ندارد. 

 

جنایتکاران جهانی چون آمریکا که بی دریغ از این رژیم جعلی حمایت می‌کنند و پایه‌گذاران جنایات بشری تاریخ معاصر و متاخر، یعنی انگلیسی ها نقش اساسی در ایجاد این پایگاه ترور ، وحشت، کودک کشی، آدم کشی و نفی بلد مردم بی گناه دارند و مقصران اصلی این طراحی جنایتکارانه هستند.

بی تردید هیچ راهی جز ریشه کن کردن این غده سرطانی وجود ندارد و حامیان این دیوسیرتان بشرنما بدانند این اعمال شقاوت‌آمیز  تیر خلاصی است بر پیکر صهیونیزم و قطعا صبر مسلمانان و آزادی خواهان جهان دیگر لبریز شده و به توصیه‌های سازشکاران اعتنا نخواهند کرد و بی‌تردید روزهای پایانی عمر این رژیم سفاک خواهد بود و ان‌شاءالله با نابودی آنها هر چه زودتر مسلمانان جهان در مسجد الاقصی نماز خواهند خواند. 

صهیونیست ها یقین بدانند که مسلمانان با دست خالی توانسته‌اند رژیم اشغالگر و حامیان آن‌ها را این چنین ذلیل کنند و به زودی از سرزمین‌های اسلامی ریشه‌کن خواهند شد. 

 

ان‌شاءاالله

علی اکبر ولایتی

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی

 

 
 
 
 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین