کد مطلب: 66328

واکنش آمریکا به ادعای دخالت ایران در عملیات طوفان‌الاقصی حماس علیه اسرائیل

واکنش آمریکا به ادعای دخالت ایران در عملیات طوفان‌الاقصی حماس علیه اسرائیل

یک مقام آمریکایی ضمن رد ادعاها درباره دست داشتن ایران در عملیات طوفان الاقصی، گفت که کاخ سفید احتمالا روز یکشنبه کمک‌های نظامی جدیدی برای اسرائیل اعلام می‌کند.

یک مقام ارشد دولت آمریکا بامداد یکشنبه اذعان کرد که هیچ نشانه‌ای از دست داشتن ایران در عملیات «طوفان الاقصی» توسط حماس علیه رژیم موقت صهیونیستی، وجود ندارد.

به گزارش فراز، این مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، در گفتگو با رسانه‌ها گفت که کاخ سفید از تل‌آویو حمایت کرده و آماده ارائه تمام ابزارهای لازم به این رژیم است.

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، وی همچنین افزود که دولت بایدن احتمالا روز یکشنبه کمک‌های نظامی جدیدی برای رژیم تروریست صهیونیستی اعلام می‌کند.

این مقام ارشد کاخ سفید اظهار داشت: «ما به مقامات اسرائیلی اعلام کردیم که آماده ارائه تمام ابزارهای حمایتی به دولت و مردم اسرائیل هستیم. ما به وضوح به هر نهاد یا طرف متخاصم اسرائیل نسبت به سوء استفاده از این وضعیت هشدار دادیم».

وی ضمن اشاره به گفتگوی «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم کودک‌کُش صهیونیستی، گفت: «بایدن از اسرائیل حمایت کرد و بر هماهنگی نزدیک بین ارتش و تیم‌های اطلاعاتی ما تأکید کرد».

 

منبع خبر : فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار