کد مطلب: 66192

هشدار مهم یک اصولگرا به رئیسی؛ از سرنوشت احمدی‌نژاد عبرت بگیرید

هشدار مهم یک اصولگرا به رئیسی؛ از سرنوشت احمدی‌نژاد عبرت بگیرید

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: ذره‌ای در این موضوع شک نکنید که اگر رئیسی هم مطابق میل آنها عمل و رفتار نکند به راحتی از وی هم عبور خواهند کرد. نگاه کنید امروز چه تعاریفی از آقای رئیسی میشود و همزمان سالهای اول روی کارآمدن احمدی‌نژاد را تصور کنید.

 روزنامه آرمان ملی با غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس و رئیس فراکسیون مستقلین مجلس دهم  گفت‌وگو کرده است.

 

به گزارش فراز، بخش‌های مهم این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید: 

 

 

  • توصیه و درخواست من از آقای رئیسی این است که در دام این نفوذیها و انقلابیون جعلی نیفتد. رئیسی نیز باید هوش و حواس خود را جمع کند. این خالص‌سازی قطعا در سالهای آتی به جایی خواهد رسید که کافی است آقای رئیسی برخلاف نظر آنها عمل نماید که تندروها از روی اسم وی رد میشوند. ذره‌ای در این موضوع شک نکنید که اگر رئیسی هم مطابق میل آنها عمل و رفتار نکند به راحتی از وی هم عبور خواهند کرد. نگاه کنید امروز چه تعاریفی از آقای رئیسی میشود و همزمان سالهای اول روی کارآمدن احمدی‌نژاد را تصور کنید. خالص‌ترین نیروها تصفیه میشوند، اما کسانی که به هر نحوی در حال نفوذ هستند ناخالص‌ترین افراد هستند. 
  • مگر میشود کسی ادعای انقلابی‌گری داشته باشد، اما وضع معیشت کشور روز به روز سخت‌تر شود؟ این چه انقلابی‌گری است که نتیجه‌اش در اشتغال، مسکن، معیشت، آلودگی محیط زیست، خروج از رکود، بیکاری و... این گونه است؟ این انقلابی‌گری نیست. انقلابی‌گری یعنی دادن خدمات رفاهی به مردم و ایجاد رضایت در مردم. 
  • من نمیگویم دولت آقای روحانی بی‌عیب و اشکال بود. اما ای کاش این حجم از مساعدتهایی که با این دولت میشود حتی نصف در نصفش با دولت آقای روحانی میشد آن وقت خیلی از مشکلات حل بود. 
  • من فکر میکنم این مساله بدین جهت است که آقای رئیسی و مخبر اقتصاددان نیستند و اطلاعی از علم اقتصاد ندارند و از این مهمتر اینکه در دولت برخی نیروهای تندرو هستند. چه بسا که برخی از این آمارها برای خراب کردن آقای رئیسی داده میشود.

 

منبع خبر : آرمان ملی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین