کد مطلب: 66132

معلمان و فرهنگیان زیر تیغ خالص‌سازان؛ جابه‌جایی ۲۰ هزار مدیر مدرسه، مگر می‌شود؟!

معلمان و فرهنگیان زیر تیغ خالص‌سازان؛ جابه‌جایی ۲۰ هزار مدیر مدرسه، مگر می‌شود؟!

یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه نوبت به خالص‌سازی در آموزش و پرورش رسید، ادامه داد: معلمان و فرهنگیان ما الان زیر تیغ خالص‌سازان هستند که این مسئله باعث نگرانی است. مگر می‌شود ۲۰ هزار مدیر مدرسه در مدت زمانی کوتاه جابه‌جا شوند.

فضای سیاسی کشور کم کم رنگ و بوی انتخاباتی به خود می گیرد و حتی برخی اتفاقات غیرمستقیم می تواند معادلات انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد.

منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به تلاش های انتخاباتی خالص سازان گفت: شواهد و قرائن نشان می دهد که اتوبوس خالص سازی به ایستگاه آموزش و پرورش رسیده و گویا قرار است خیلی ها را از اتوبوس پیاده کنند.

 

به گزارش فراز،  بخش‌هایی از گفت و گوی حقیقت پور را در ادامه می‌خوانید:

 

  • برخی نیروهای زحمت کش جامعه معلمان که نسبت به شرایط فعلی شان اعتراض داشتند و وضعیت فعلی را متناسب با منزلت معلمان نمی دانستند، یا در حال حذف شدن یا جا به جایی هستند.
  • جا به جایی 20 هزار مدیر مدرسه نگران کننده است. این احتمال وجود دارد که خالص سازان می خواهند از این کانال برای موقعیت خودشان در انتخابات بهره بگیرند.
  • نوبت به خالص‌سازی در آموزش و پرورش رسید، معلمان و فرهنگیان ما الان زیر تیغ خالص سازان هستند که این مسئله باعث نگرانی است.مگر می شود 20 هزار مدیر مدرسه در مدت زمانی کوتاه جا به جا شوند.

 

منبع خبر : نامه‌نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار