کد مطلب: 65833

مصطفی هاشمی‌طبا: مطلبی که سایت «انتخاب» منتشر کرد، بحث پنهانی در سیاست خارجی نبود

مصطفی هاشمی‌طبا: مطلبی که سایت «انتخاب» منتشر کرد، بحث پنهانی در سیاست خارجی نبود

مصطفی هاشمی‌طبا در واکنش به توقیف سایت «انتخاب» می‌گوید مطالب سایت «انتخاب» زحمتی برای دولت نداشت و من هم چنین مطالبی در آنجا ندیدم. باید توضیح داده شود که چرا این سایت توقیف شده است.

مصطفی هاشمی‌طبا، فعال سیاسی، درباره توقیف انتخاب به «شبکه شرق» گفت: به نظر من مطلبی که در سایت «انتخاب» منتشر شده بود، بحث پنهانی در سیاست خارجی نبود. دیگران هم بارها در این باره اظهار نظر کرده‌اند. مطلبی که «انتخاب» منتشر کرد آنقدر مطلب تندی نبود که ضد نظام باشد یا از خطوط قرمز عبور کرده باشد. شاید این موضوع فقط یک بهانه باشد؛ مطالبی که در سایت «انتخاب» منتشر می شد در جاهای دیگر هم هست. مثلا فرض کنید در مورد مسائل سیاست خارجی همه جا این صحبت‌ها را می‌کنند. مطالب سایت «انتخاب» زحمتی برای دولت نداشت و من هم چنین مطالبی در آنجا ندیدم. باید توضیح داده شود که چرا این سایت توقیف شده است.

او در ادامه افزود: رسانه‌ها به نظر من با آنچه که من می‌بینم روند معمولی دارند و خیلی هم کاری با آن‌ها ندارند. ما در گذشته از جمله زمان قاضی مرتضوی محدودیت‌های خیلی بیشتری در رسانه‌ها داشتیم.

هاشمی‌طبا گفت: رسانه‌ها زبان گویای جامعه هستند، مسئولان کشور اگر رسانه‌ها را ملاحظه کنند، آنگاه می‌توانند کار خود را تصحیح کنند. امیدوارم مسئولان این نقد‌ها را به دل نگیرند.

 

 

 
 
 
 
 

 

منبع خبر : شرق

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین