کد مطلب: 64952

تسنیم: آلبانی مریم رجوی را ممنوع الورود کرد

تسنیم: آلبانی مریم رجوی را ممنوع الورود کرد

منابع آگاه امنیتی به تسنیم گفتند که دولت آلبانی، مریم رجوی سرکرده گروه منافقین را که چند ماه قبل از این کشور به فرانسه رفته بود، ممنوع الورود کرده و این حکم از سوی دادگاه ضدتروریسم این کشور صادر شده است.

منابع آگاه امنیتی به تسنیم گفتند که دولت آلبانی، مریم رجوی سرکرده گروه منافقین  را که چند ماه قبل از این کشور به فرانسه رفته بود، ممنوع الورود کرده و این حکم از سوی دادگاه ضدتروریسم این کشور صادر شده است.

به گفته این منابع، دادگاه پس از بررسی مستندات موجود مبنی بر هدایت اقدامات تروریستی توسط این گروهک در داخل ایران، حکم ممنوعیت ورود رجوی به آلبانی را صادر کرده است.
 
روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه، پلیس آلبانی پس از ممانعت سران گروه منافقین از بازرسی کامل مقر اشرف ۳ در شهر دوروس این کشور توسط پلیس، به آنجا حمله کرد.
 
تا پیش از آن، در بازرسی‌های پلیس از اشرف ۳، تنها اماکنی نظیر سالن غذاخوری، آشپزخانه، استودیو داخلی و... مورد بازرسی قرار می‌گرفت، اما پس از دریافت اطلاعات از برخی امکان دیگر این مقر نظیر محل یگان سایبری منافقین، پلیس خواستار بازرسی بیشتر شد که از ورود پلیس ممانعت به عمل آمد.
 
در پی این ممانعت، پلیس ضد تروریسم آلبانی با حکم قضایی دادگاه، به این محل وارد شد و بسیاری از کامپیوترها، هارد‌ها و سرور‌های یگان سایبری منافقین را با خود برد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین