کد مطلب: 63278

همتی: دولت سیزدهم فقط در سال ۱۴۰۱ معادل ۲۵۱ هزار میلیارد تومان پول چاپ کرده

همتی: دولت سیزدهم فقط در سال ۱۴۰۱ معادل ۲۵۱ هزار میلیارد تومان پول چاپ کرده

همتی رئیس سابق بانک مرکزی در خصوص سخنان چند روز پیش خود در کلاب هاوس و تقطیع سخنانش اعلام کرد: رسانه‌های دولتی با تقطیع بخشی از صحبت‌های اینجانب درخصوص تسعیر ۵ میلیارد دلار از ارز مسدودی کره در سال ۱۳۹۸ (!)، از آن به عنوان اعتراف به خالی بودن خزانه دولت قبل، هنگام تحویل دولت، یاد کرده و نشر حداکثری کردند. اما اشاره به این موضوع نکردند که دولت سیزدهم فقط در سال ۱۴۰۱ معادل ۲۵۱ هزار میلیارد تومان پول چاپ کرده و خصوصا حواسشان نیست که این روز‌ها برای دسترسی به همان ارز‌های مسدودی باقیمانده از دولت قبل، چه می‌کنند؟!

همتی رئیس سابق بانک مرکزی در خصوص سخنان چند روز پیش خود در کلاب هاوس و تقطیع سخنانش  اعلام کرد: ٢٥ خرداد ماه با حضور در کلاب هاوس در یک گفتگوی ۴ ساعته با مخاطبین از گرایش های مختلف، نا گفته هایی را از انتخابات ۱۴۰۰ و آنچه که طی دو سال گذشته به رغم همه وعده های دولت ، بر اقتصاد گذشت را بیان کردم.

رسانه های دولتی با تقطیع بخشی از صحبت های اینجانب درخصوص تسعیر ۵ میلیارد دلار از ارز مسدودی کره در سال ۱۳۹۸(!) ، از آن به عنوان اعتراف به خالی بودن خزانه دولت قبل، هنگام تحویل دولت، یاد کرده و نشر حداکثری کردند.

 اما اشاره به این موضوع نکردند که دولت سیزدهم فقط در سال ۱۴۰۱ معادل ۲۵۱ هزار میلیارد تومان پول چاپ کرده و خصوصا حواسشان نیست که این روزها برای دسترسی به همان ارزهای مسدودی باقیمانده از دولت قبل، چه می کنند!!

 
 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین