کد مطلب: 63073

هنگامه قاضیانی برای همیشه با دنیای بازیگری خداحافظی کرد +جزئیات

هنگامه قاضیانی برای همیشه با دنیای بازیگری خداحافظی کرد +جزئیات

هنگامه قاضیانی بازیگر شناخته شده کشورمان ،طی یادداشتی در حساب شخصی اش در اینستاگرام، برای همیشه از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

هنگامه قاضیانی بازیگر شناخته شده کشورمان بعد از بیست و چهار سال تلاش و کوشش در عرصه بازیگری ، از فعالیت در این حوزه خداحافظی کرد و نوشت:من باید می‌رفتم .

به گزارش فراز، در متن یادداشت او که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده آمده: برای اولین و آخرین بار خواهش دارم همه شما یک جمله زیبا برای خداحافظی به یادگار برایم بنویسید. برای همه شماهایی که با عشق بی شرط از نسل‌های متفاوت، سال‌ها کنارم ایستادند.»

 

«بگذارید امشب در این حس غریب، اندوه را ، برای یک شب هم که شده به ضیافت با شکوه زندگی دعوت کنیم.

اولین فیلم «سایه روشن» بود، سال 1378 با سینما، شیدایی‌هایم راهش را پیدا کرد. چرا میگم حس غریب ، چون در همان اولین فیلم که سعادت تجربه شاگردی کردن در حضور عزت الله خان انتظامی را داشتم در پلانی از فیلم به من گفتند :«دخترم حس تعریف کردنی نیست.» دوستتان داشتم و دارم و خواهم داشت تا روزی که زمین را ترک کنم.»

خانم مهری شیرازی ،استاد باوقار من  ، سینما را با شما آغار کردم ، بهتون قول دادم کم نگذارم و وفادار بمانم به مردم عزیزم در راه دشوار هنر و فرهنگ. به اندازه وسعم تلاش کردم. قلبتان را می‌بوسم.

 

من باید می‌رفتم با قطاری که برام

آخرین گلوله ی آخرین خشاب بود

من باید می‌رفتم زود زود زود

 

یکی تو خاطره‌هام زخم برداشته بود

وداع من بعد از بیست و چهار سال خدمت با بازیگری


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین