کد مطلب: 61892

عضو کمیسیون صنایع مجلس: هیچ امضایی از استیضاح وزیر صمت پس گرفته نشده

عضو کمیسیون صنایع مجلس: هیچ امضایی از استیضاح وزیر صمت پس گرفته نشده

احمد رسولی‌نژاد عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که استیضاح اعلام وصول می‌شود طبق آئین‌نامه مجلس هیچ امضایی نه می‌تواند پس گرفته شود و نه اضافه شود ازاین‌رو استیضاح وزیر صمت همان ۴۲ امضا را دارد.

احمد رسولی‌نژاد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: زمانی که استیضاح اعلام وصول می‌شود طبق آئین‌نامه مجلس هیچ امضایی نه می‌تواند پس گرفته شود و نه اضافه شود ازاین‌رو استیضاح وزیر صمت همان 42 امضا را دارد.

وی افزود: متاسفانه برخی از رسانه ها درحال بی تقوایی هستند و دست به هرکار می زنند تا نمایندگان مجلس را از وظیفه اصلی خودشان که نظارت بر وزرا است را منع کنند و با خبرسازی های فیک و غلط قصد بدنام کردن نام مجلس شورای اسلامی را دارند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به صحبت های عیدفطر رهبر انقلاب درباره هماهنگی بین قوا، گفت: متاسفانه برخی از همکاران بنده فرمایشات رهبر انقلاب را به درستی متوجه نشده اند و سعی دارند با تفاسیر غلط مسیر و وظیفه مجلس شورای اسلامی را منحرف کنند رهبر انقلاب نفرمودند که نمایندگان از وظیفه خود دور یا کوتاهی کنند بلکه موضوع ایشان هماهنگی در حل مسائل مردم بود.

رسولی نژاد تصریح کرد: همچنین سخنگوی وزارت صمت در گفتگو با رسانه ملی بیان می کند که برخی از نمایندگان از استیضاح به دنبال منافع خود هستند بنده از آقای فاطمی امین سوال دارم که کدام از نمایندگان مجلس درخواست داشتند و نام آنها را مطرح کنند بدانیم چه کسانی قصد تخریب مجلس و وظایفشان را دارند.

وی بیان داشت: مجلس به دولت این را دوستانه را هشدار می دهد که به هیچ کسی چک سفید امضا نداده است و اگر وزیری ناکارآمد باشد و توان مدیریت نداشته باشد قطعا برکنار خواهد شد زیرا ما نمایندگان ملت هستیم و منافع ملی و مردم برای ما در ارجحیت است.

 
 

 

منبع خبر : تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار