کد مطلب: 61644

رضامراد صحرایی؛ گزینه پیشنهادی وزارت آمورش و پرورش

رضامراد صحرایی؛ گزینه پیشنهادی وزارت آمورش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق گفته های معاونین وزارت آموزش و پرورش، دولت و رئیس جمهور قصد دارند که آقای صحرایی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش به مجلس معرفی کند.

حبیب الله دهمرده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: طبق گفته های معاونین وزارت آموزش و پرورش، دولت و رئیس جمهور قصد دارند که آقای صحرایی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش به مجلس معرفی کند.

به گزارش فراز، بخش هایی از گفت و گوی دهمرده را در ادامه می خوانید:

 
  • همچنین طبق شنیده ها از همان ابتدا که آقای صحرایی به عنوان سرپرست انتخاب شدند قرار بود که این فرد به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی معرفی شود و از وی برای این پست در همان زمان برنامه گرفته شد.
  • مجلس به دنبال فردی است که بتواند وزارت مهم آموزش وپرورش را به خوبی اداره کند که انشاالله با معرفی آقای صحرایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش امیدوار هستیم این فرد بتواند این وزارتخانه مهم را اداره کند.

در پی استعفای یوسف نوری از وزارت آموزش وپرورش، سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور با پذیرش این استعفا، رضا مراد صحرایی رئیس دانشگاه فرهنگیان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتخاب کرد.

صحرایی متولد 1355 و دکتری زبان‌شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی و استاد تمام این دانشگاه است که از اردیبهشت سال گذشته به عنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان انتخاب شد.

 

منبع خبر : تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار