کد مطلب: 61566

سردار رادان: بدپوششی را از طریق پیامک ارسال می‌کنیم

سردار رادان: بدپوششی را از طریق پیامک ارسال می‌کنیم

فرمانده کل انتظامی کشور رویکرد پلیس درباره افرادی که حجاب را رعایت نمی‌کنند، گفت:‌ رویکرد ما نسبت به این موضوع قانون و دغدغه های مردم است.

احمدرضا رادان درباره رویکرد فراجا نسبت به عدم رعایت حجاب از سوی برخی از افراد گفت: همانطور که قبلاً گفتیم رویکرد ما نسبت به این موضوع دو نگاه است؛ یک اینکه قانون چه می‌گوید و به اصل قانون احترام بگذاریم و نکته دوم اینکه این موضوع دغدغه مردم نیز هست؛ به‌طور مثال؛ در حوزه مقابله با سرقت هم قانون وجود دارد و هم دغدغه مردم است. در موضوع حجاب نیز مردم و مسئولان مطالبات به حقی از ما دارند.

وی تصریح کرد: اعتقاد ما این است قلیل افراد بدپوشش نیز زنان و دختران میهن ما هستند که ممکن است غفلت کرده باشند؛ البته ممکن است درصد اندکی عامدانه باشد اما سایر آن غفلت است. امروز دشمن با برنامه به دنبال هدف گرفتن نهاد خانواده در کشور است و می‌خواهند این نهاد را از بین ببرند و ما برای ناکامی دشمن به وظایف قانونی خود به مدل هوشمند عمل می‌کنیم و قطع به یقین مردم نیز در این زمینه ما را همراهی می‌کنند.

 

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: ما بد پوششی را از طریق پیامک ارسال می‌کنیم و اگر مخاطب ما نظرش این باشد که پیامک اشتباه است به نظر او احترام می‌گذاریم و می‌پذیریم که نظر مخاطب ما درست است و اگر فردی اعلام کند این پیامک اشتباه ارسال شده است، ما در مرحله اول آن را می‌پذیریم. اما اگر تکرار شد، قطعاً غفلتی صورت گرفته است.


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار