کد مطلب: 61504

روزنامه اطلاعات: دست‌های قدرتمندی مانع گشودن گره راز مسمومیت‌هاست

روزنامه اطلاعات: دست‌های قدرتمندی مانع گشودن گره راز مسمومیت‌هاست

روزنامه اطلاعات نوشت: گویا دست‌های قدرتمندی در پس این توطئه و آسیب فعالیت دارد که نمی‌گذارد گره از رازهای آن گشوده و این بساط زشت برچیده شود‌‎.

روزنامه اطلاعات برای دومین روز پیاپی از عدم اطلاع‌رسانی درباره مسمومیت دانش‌آموزان گلایه کرد و نوشت: گویا دست‌های قدرتمندی نمی‌گذارد گره از این راز گشوده و بساطش برچیده شود.

به گزارش اطلاعات، موضوع مسمومیت در مدارس دخترانه بار دیگر به نگرانی مردم کشورمان دامن زد و به رغم هشدارهایی که در پایان سال گذشته از طرف رهبری و بسیاری از مقامات ارشد داده شد، باز هم این مشکل سربرآورده است و گویا دستهای قدرتمندی در پس این توطئه و آسیب فعالیت دارد که نمی‌گذارد گره از رازهای آن گشوده و این بساط زشت برچیده شود‌‎.

روزنامه اطلاعات در ادامه این مطلب نوشت: مملکت و مردم با مشکلات مالی و معیشتی سنگینی روبرو هستند و نمی‌شود بر بار مشکلات افزود و تباهی را به عبارات سهل و بلاتاثیر فروکاست. این کارها موجب رنجش گروهی از مردم، بی تفاوتی جماعتی از افراد و سرانجام واکنش جماعتی خواهد شد. به عبارت دیگر، به‌جز از دست رفتن فرصت و زمان که گرانبهاترین سرمایه هر ملت و کشور است، خواهد شد؛ از یک‌پارچگی کاسته و به وحدت اجتماعی خدشه وارد می‌شود، بر شکاف‌ها افزوده و توان مردم و مسئولان با صرف شدن در امور بیهوده و بیراهه، اتلاف خواهد شد‌‎.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار