کد مطلب: 60894

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس: مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌ دروغ است

 رئیس کمیسیون شوراهای مجلس: مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌ دروغ است

جوکار تاکید کرد: چیزی در مورد مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌ که توسط برخی رسانه‌ها عنوان شده است در مجلس مطرح نشده است و در دستور کار نیست و طرح چنین چیزی دروغ است .

مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌ دروغ است؛ عده‌ای دنبال ایجاد تنش هستند

 

در حالی که بیژن نوباوه نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از مسدود شدن خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب در صورت عدم توجه به تذکرات خبر داده بود، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها آن را دروغ خواند.

به گزارش فراز، محمدصالح جوکار گفت: طرح محدودسازی اینترنت برای اقشاری از جامعه توسط مجلس دروغ است و در دستور کار قرار ندارد.

او تاکید کرد: چیزی در مورد مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌ که توسط برخی رسانه‌ها عنوان شده است در مجلس مطرح نشده است و در دستور کار نیست و طرح چنین چیزی دروغ است .

وی افزود: عده‌ای با طرح این اطلاعات دروغ به دنبال ایجاد تنش و حاشیه در جامعه هستند و من به عنوان رئیس کمیسیون امور داخلی کشور  تصریح می‌کنم نامه و طرحی در این خصوص ندیده ام و یا به صحن ارجاع نشده است.

به گزارش اعتمادآنلاین، روز گذشته یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به «اعتماد» گفته بود در طرحی که برای عفاف و حجاب داریم، محرومیت‌های اجتماعی به عنوان مجازات برای «کشف حجاب» و «برهنگی» در نظر خواهیم گرفت. او البته از بیان جزییات آن خودداری کرد ولی نوباوه در یک برنامه تلویزیونی این موارد را بیان کرد.

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار