|
کد مطلب: 60893

انسیه خزعلی: ویزای شرکت در کمیسیون مقام زن به ما ندادند

انسیه خزعلی: ویزای شرکت در کمیسیون مقام زن به ما ندادند

معاون امور زنان ریاست‌جمهوری در مورد حواشی به وجود آمده پیرامون پیام ویدئویی‌اش به نشست کمیسیون مقام زن توضیحاتی ارائه داد و گفت: ما می‌توانیم در این کمیسیون شرکت کنیم.

انسیه خزعلی معاون امور زنان ریاست جمهوری در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: ما می‌توانیم در کمیسیون مقام زن شرکت کنیم با اینکه حق رای‌مان و حق عضویت‌مان لغو شده است و ویزا برای همکاران ما نیامد.

وی افزود: البته من از قبل قرار بود که به صورت مجازی سخنرانی را ارائه بدهم سخنرانی ما ارائه شد و طی چند بار به سازمان ملل رفت و برگشت و در نهایت گفتند نمی‌توانیم با دو صدا یعنی زیرصدای فارسی و ترجمه انگلیسی سخنرانی را پخش کنیم.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بیان کرد: در نهایت اعلام شد اگر صدای فارسی از سخنرانی حذف نشود پخش نخواهد شد این پروتکلی بود که امسال قرار دادند و شامل کشورهای دیگر نیز می‌شد.

خزعلی خاطرنشان کرد: همکاران ما صدای فارسی را به‌سرعت حذف کردند و سخنرانی را به سازمان ملل ارسال کردند. بنابراین بحث و دروغ پراکنی‌ها درباره دوبله و ... مواردی است که وقتی دست‌شان خالی است مطرح می کنند.

وی ادامه داد: ما امروز تصویب آیین‌نامه را در ارتباط با بیمه زنان خانه‌دار دارای سه فرزند را داشتیم که در روستاها و عشایر ساکن باشند، روستا و عشایر مورد پوشش این بیمه اجتماعی قرار می‌گیرند. این خبر خوبی است که نشاندهنده عملیاتی شدن قانون است. امیدوار هستیم قانون‌های دیگری در این زمینه عملیاتی شود و ما شاهد بیمه همه زنان خانه‌دار در سال‌های آینده باشیم.

 

 

منبع خبر : تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین