کد مطلب: 60476

جدال قالیباف با یک نماینده بر سر تعداد شهرهای درگیر با مسمومیت دانش‌آموزان

محمدباقر قالیباف خطاب به عبدالعلی رحیمی مظفری بیان کرد: شما امروز صبح در تذکری مطرح کردید که ۱۰ الی ۱۵ شهر درگیر مسمومیت دانش آموزی شدند. این موضوع را تصحیح کنید چرا که اینطور نیست و تنها دو شهر قم و بروجرد درگیر هستند.

مسمومیت

رئیس مجلس با تاکید بر این‌که دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش آموزی شدند، تاکید کرد که امروز جلسه‌ای با حضور وزیر بهداشت و کمیسیون در خصوص این موضوع در مجلس برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف در جریان جلسه امروز، خطاب به عبدالعلی رحیمی مظفری بیان کرد: شما امروز صبح در تذکری مطرح کردید که ۱۰ الی ۱۵ شهر درگیر مسمومیت دانش آموزی شدند. بنده از شما می‌خواهم این موضوع را تصحیح کنید چرا که اینطور نیست و تنها دو شهر قم و بروجرد درگیر هستند.

در ادامه عبدالعلی رحیمی مظفری بیان کرد: بنده ۱۵ شهر را پس می‌گیرم اما تعداد شهرهایی که درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند بیشتر از عددی است که شما گفتید. از شما می‌خواهم شهر کوار را نیز به آمار خود اضافه کنید.

در ادامه قالیباف تصریح کرد: بنده مطابق گزارش کمیسیون بهداشت و درمان آمار ارائه کردم و امروز ظهر نیز با وزیر و کمیسیون جلسه داریم چرا که این موضوع بسیار مهم است.

 

 

 
 

 

منبع خبر : فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار